MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jonathan Livingston Prezidentův kocour

Próza - beletrie

Jonathan Livingston Prezidentův kocour

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788075510457

Prezidentův kocour - Guram Guram Odišaria se narodil roku V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62303
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Jonathan Livingston Prezidentův kocour

Specifikace Jonathan Livingston Prezidentův kocour

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 71 Kč

Kniha – autor Guram Odišaria, 192 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. Ten se stal již během svého života legendou. Byl to nefunkcinářsky otevřený člověk, obdivuhodná osobnost. Nesmírně miloval život, lidi a » ... a dál?

Produkt Jonathan Livingston Prezidentův kocour

Jonathan Livingston Prezidentův kocour - parametry

Název produktu: Jonathan Livingston Prezidentův kocour
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 221 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prezidentův kocour - Guram Guram Odišaria se narodil roku V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. Ten se stal již během svého života legendou. Byl to nefunkcinářsky otevřený člověk, obdivuhodná osobnost. Nesmírně miloval život, lidi a svět kolem sebe a lidé mu to s úctou opláceli. Tento člověk se náhle ocitl uprostřed válečného běsnění. Nepřežil. Jeho pohřbu se zúčastnila mimo jiné jeho přítelkyně Zinaida Nikolajevna a v rukou nesla zrzavého kocoura, vnuka prezidentova kocoura, kterého Michail Temurovič našel někde v křoví a dal jí ho s tím, že je léčivý a že mu ho osobně daroval americký prezident. z kategorie Knihy | Beletrie | Světová beletrie od Jonathan Livingston naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Divukrásná příroda, plná květů a rostlin s exotickými názvy a vůněmi, obyvatelé obdaření svérázným kavkazanským smyslem pro humor. Subtropický ráj. A v srdci tohoto ráje se náhle vynoří trochu nečekaný hrdina – muž, který se vůlí osudu stal jeho hlavním strážcem a ochranitelem. Jmenuje se Michail Temurovič Bgažba, nejvyšší stranický funkcionář sovětské epochy v Abcházii. Přestože to ve své době byl věrný sluha sovětského režimu, Abcházci na něj dodnes vzpomínají s povděkem. Jenže pak najednou přišel rok 1992… a celý kouzelný abcházský svět se v jediném okamžiku ocitl v požáru občanské války. A s ním i jeho patron, Michail Temurovič Bgažba. Ráj se rázemproměnil v peklo. Stovky mrtvých a tisíce mírumilovných vyhnanců, kteří museli rodná místa opustit, pobořené a vydrancované domy a s vypálená příroda. Něco takového Michaltemurovič, jak mu říkávali nejen jeho přátelé, ale vlastně všichni obyvatelé slunné Abcházie, přežít nedokázal.


Přidat recenzi pro Jonathan Livingston Prezidentův kocour

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.