MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Jonah Hex

Komiksy

Jonah Hex

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086839530

Publikace: Zámek a klíč 1 - Vítejte v Lovecraftu - Rodriguez Gabriel;Hill Joe. Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91057
skladem

Jaké má kniha
Jonah Hex
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Jonah Hex

Čerstvá hodnocení Jonah Hex

  • 5

Herikcz96, 25. listopadu 2015

Velice zajímavý a napínavý příběh o jednom domě plném tajemných dveří a ztracených klíčů. Ačkoliv je samotný Klíčov jen v pozadí příběhu, je nejsilnějí a nejoriginálnější stránkou příběhu. Navíc skýtá mnoho možností, které jsou omezené jen vlastní fantazií autora či čtenáře. Tohle mě bavilo!


Specifikace Jonah Hex

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 429 Kč

Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech. Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se strážci tajuplných zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům a zastavit šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni. První díl série » ... a dál?

Produkt Jonah Hex

Jonah Hex - parametry

Název produktu: Jonah Hex
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 429 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zámek a klíč 1 - Vítejte v Lovecraftu - Rodriguez Gabriel;Hill Joe. Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha

dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde

přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj,

dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech.

Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se

strážci tajuplných zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a

Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům, zastavit

šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni.Joe Hill (vlastním

jménem Joseph Hillstrom King) je synem známého spisovatele hororů

Stephena Kinga. Po svém otci zdědil velké spisovatelské nadání,

které se projevilo již v jeho první sbírce povídek 20th Century

Ghosts, za kterou byl nominován na několik cen. Jeho další knihy

(Černá krabice, Rohy) znají i čtenáři v České republice a i u nás

se jim dostalo velkého čtenářského zájmu. Hill se etabloval na poli

comicsu právě sérií Zámek a klíč, kterou vytvořil spolu s chilským

výtvarníkem Gabrielem Rodriguezem. První sešit vyšel v USA v roce

2008 a od té doby je pravidelně nominován na ceny Eisner Awards a

British Fantasy Award. Podle série Zámek a klíč v současnosti

vzniká stejnojmenný televizní seriál v produkci Stevena Spielberga. Publikace: Zámek a klíč 1 - Vítejte v Lovecraftu - Rodriguez Gabriel;Hill Joe. V0175505 Pro některé byl hrdinou, pro jiné ničemou... ale kamkoliv přijel, lidé si šeptali jeho jméno. Vychován Apači, svého času voják Konfederace, nyní lovec hlav. Se svými prvními šesti westernovými příběhy přijíždí Jonah Hex. Vydejte se na cestu s nejlepším lovcem hlav Divokého západu. Utkává se s chamtivostí, korupcí, pomstychtivostí a pouští se do nebezpečných soubojů. Sám zná jen jeden způsob spravedlnosti: rychlou kulku. Když člověk ví, že v nebi pro něj není místo, pak by dobře udělal, kdyby se snažil co nejlépe vycházet s ďáblem. A tak si Jonah dal za úkol poslat na onen svět tolik hříšníků, kolik se jich jen do pekla vejde a nikdy se neohlížet zpět. Hex v mnohém připomíná postavu, kterou ztvárnil Clint Eastwood ve filmech Sergia Leoneho Clint. K tomuto dojmu přispívá i realistická kresba Luka Rosse. Westernová comicsová série o lovci odměn s popálenou tváří a vlastní představou o spravedlnosti. Jako jedna z mála sérií z nakladatelství DC Comics nepodléhá schvalování od Comics Code Authority, proto je od začátku velmi populární. Scénáře k celé sérii píší Jimmy Palmiotti a Justin Gray, kresbu obstarali Luke Ross a Tony DeZuniga. Kniha obsahuje šest nezávislých, vypointovaných povídek, které představují Hexe (ne nepodobného Clintu Eastwodovi z westernů Sergia Leoneho) v tom nejlepším světle. Na motivy série vzniká celovečerní film. Knihu překládá Jan Kantůrek.


Recenze Jonah Hex

Herikcz96, 25. listopadu 2015Velice zajímavý a napínavý příběh o jednom domě plném tajemných dveří a ztracených klíčů. Ačkoliv je samotný Klíčov jen v pozadí příběhu, je nejsilnějí a nejoriginálnější stránkou příběhu. Navíc skýtá mnoho možností, které jsou omezené jen vlastní fantazií autora či čtenáře. Tohle mě bavilo!

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Jonah Hex

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.