MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

Komiksy

Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086839752

Tři sourozenci Zámkovi přežili strašlivý vražedný útok ve vlastním domě, který stál život jejich otce. Ve chvíli, kdy si začínají znova dávat dohromady své životy, objeví malý Bóďa starý klíč s naprosto neuvěřitelnou schopností. Co myslíte, že by se stalo, kdybyste dokázali překonat vlastní strach, zvládnout ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90946
skladem

Jaké má kniha
Hlavohrátky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

Čerstvá hodnocení Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

  • 4

Marťa93, 27. listopadu 2015

O něco méně výrazné než první díl, ale pořád velmi kvalitní komiks. Odhaluje se zde minulost některých postav a um tyranizování hlavního záporaka je ukázkový. Hill dokáže zaujmout a jeho postavy jsou živé.


Specifikace Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 429 Kč

Tři sourozenci Zámkovi přežili strašlivý vražedný útok ve vlastním domě, který stál život jejich otce. Ve chvíli, kdy si začínají znova dávat dohromady své životy, objeví malý Bóďa starý klíč s naprosto neuvěřitelnou schopností. Co myslíte, že by se stalo, kdybyste dokázali překonat vlastní strach, zvládnout jakoukoliv dovednost nebo naučit se jakémukoliv druhu umění tak jednoduše, jako kdybyste otočili klíčem v zámku? Možná by vás to stálo život, zvlášť kdyby se do toho vložil Finta, zapřisáhlý nepřítel rodiny » ... a dál?

Produkt Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky - parametry

Název produktu: Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 429 Kč
Maximální cena: 429 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tři sourozenci Zámkovi přežili strašlivý vražedný útok ve vlastním domě, který stál život jejich otce. Ve chvíli, kdy si začínají znova dávat dohromady své životy, objeví malý Bóďa starý klíč s naprosto neuvěřitelnou schopností. Co myslíte, že by se stalo, kdybyste dokázali překonat vlastní strach, zvládnout jakoukoliv dovednost nebo naučit se jakémukoliv druhu umění tak jednoduše, jako kdybyste otočili klíčem v zámku? Možná by vás to stálo život, zvlášť kdyby se do toho vložil Kulišák, zapřisáhlý nepřítel rodiny Zámkových. Druhý díl série Zámku a klíče scenáristy Joe Hilla, doprovozený halucinogenními kresbami Gabriela Rodrigueze, ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zámek a klíč je temná fantasy plná divů Joe Hilla, syna Stephena Kinga Joe Hill (vlastním jménem Joseph Hillstrom King) je synem známého spisovatele hororů Stephena Kinga. Po svém otci zdědil velké spisovatelské nadání, které se projevilo již v jeho první sbírce povídek 20th Century Ghosts, za kterou byl nominován na několik cen. Jeho další knihy (Černá krabice, Rohy) znají čtenáři i v České republice a i u nás se jim dostalo velkého čtenářského zájmu. Hill se etabloval na poli komiksu právě sérií Zámek a klíč, kterou vytvořil spolu s chilským výtvarníkem Gabrielem Rodriguezem. První sešit vyšel v USA v roce 2008 a od té doby je pravidelně nominován na ceny Eisner Awards a British Fantasy Award.


Recenze Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

Marťa93, 27. listopadu 2015O něco méně výrazné než první díl, ale pořád velmi kvalitní komiks. Odhaluje se zde minulost některých postav a um tyranizování hlavního záporaka je ukázkový. Hill dokáže zaujmout a jeho postavy jsou živé.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Joe Hill, Gabriel Rodriguez: Hlavohrátky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.