Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Jodisol roztok 80 g

Léky na kůži

Jodisol roztok 80 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Jodisol roztok je vysoce účinný dezinfekční přípravek   výrobce SpofaDental a.s., Jičín, ČR. držitel registračního rozhodnutí SpofaDental a.s., Jičín, ČR. složení - (zpravidla) účinné látky Složení ve 100 g: Povidonum iodinatum 3,85 g. složení - pomocné látky Ethanol 95%. indikační skupina Dezinfekční a antiseptický ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83184

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jodisol roztok 80 g koupíte i tady

Specifikace Jodisol roztok 80 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce SPOFADENTAL
Nejnižší cena 47 Kč

Jodisol roztok je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Je to tříprocentní lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) s možností širokého použití. Má velký rozsah účinku na množící se formy mikroorganismů t.j. bakterie, plísně i na viry. Jod vázaný v komplexu se uvolňuje v koncentraci, která postačuje k dezinfekci, ale nepoškozuje kůži ani sliznici. Plné působení nastupuje za 1 - 5 minut po použití. Na pokožce a sliznici trvale hubí růst choroboplodných mikroorganismů. ... a dál?

Produkt Jodisol roztok 80 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Jodisol roztok 80 g - parametry

Název produktu: Jodisol roztok 80 g
Výrobce: SPOFADENTAL
Minimální cena: 47 Kč
Maximální cena: 64 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jodisol roztok je vysoce účinný dezinfekční přípravek  

výrobce SpofaDental a.s., Jičín, ČR. držitel registračního rozhodnutí SpofaDental a.s., Jičín, ČR. složení - (zpravidla) účinné látky Složení ve 100 g: Povidonum iodinatum 3,85 g. složení - pomocné látky Ethanol 95%. indikační skupina Dezinfekční a antiseptický přípravek. charakteristika Jodisol roztok je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Je to tříprocentní lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) s možností širokého použití. Má velký rozsah účinku na množící se formy mikroorganismů tj. bakterie, plísně i na viry. Jod vázaný v komplexu se uvolňuje v koncentraci, která postačuje k dezinfekci, ale nepoškozuje kůži ani sliznici.

Plné působení nastupuje za 1-5 minut po použití. Na pokožce a sliznici trvale hubí růst choroboplodných mikroorganismů. indikace nebo použití (parafarm.) Ošetření lékařem u dětí, mladistvých a dospělých:

1. povrchová dezinfekce kůže před drobnými výkony (injekce, punkce apod.);

2. příprava operačního pole;

3. ošetření při obtížném prořezávání zubů;

4. ošetření po odstranění mandlí.

Ve stomatologické protetice je vhodné používat Jodisol roztok k dezinfekci otisků, ponořením do zředěného roztoku Jodisolu (1:10).

Použití bez lékařské pomoci u dětí, mladistvých a dospělých:

1. dezinfekce rukou;

2. ošetření drobných poranění kůže (trhlinky);

3. ošetření oparů;

4. ošetření při zánětu ústní sliznice;

5. ošetření po bodnutí hmyzem.

Použití ve vodném roztoku 1:20:

a) výplachy;

b) obklady;

c) kloktání. kontraindikace Přípravek se nesmí používat při známé přecitlivělosti na léčivou nebo pomocnou látku. Pouze po poradě s lékařem se přípravek používá u dětí do šesti měsíců, při poruchách činnosti štítné žlázy, poruchách činnosti ledvin, u těhotných žen a kojících matek. nežádoucí účinky Nejsou popsány. Při případném výskytu jakýchkoli neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem. interakce Jodisol ztrácí účinnost při styku s mýdlem, alkalickými látkami, mlékem a bílkovinami. dávkování Nanáší se na postižené místo buď přímo (např. pomocí vatového tamponu) nebo může být použit v roztoku zředěném vodou v poměru až 1:20.

Zředěné vodné roztoky jsou vhodné k přípravě obkladů, omývání, výplachům, kloktání atd. obvykle 2krát denně, pokud lékař neurčí jinak. upozornění (příbalový leták) Nedochází-li k prokazatelnému hojení do 3 dnů, poraďte se s lékařem.

Zředěný roztok je zbarven žlutohnědě. Pokud roztok změní barvu (do světlejšího odstínu) např. vystavením přímému světlu, ztrácí svojí účinnost. Nepoužívat vnitřně! uchovávání (příbalový leták) Uchovávejte při teplotě 10-25 st. C. Nevystavovat přímému slunečnímu světlu. varování (příbalový leták) Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí!

Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.   JODISOL  3% lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) se širokospektrálním účinkem na bakterie, plísně a viry. Působení již v 1-5 minutě po aplikaci. Jedná se o známý dezinfekční prostředek, který je na trhu již od 7


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.