Jo Nesbø: Syn
Jo Nesbø: Syn

Jo Nesbø: Syn

100%
od 229 Kč
Sonny Lofthus je odsouzený vrah a narkoman. Heroin mu pomáhá uniknout traumatu ze smrti otce--policisty, který spáchal sebevraždu, když mělo vyjít najevo, že je zkorumpovaný. Aby měl Sonny stálý přísun drogy, přijímá trestní odpovědnost za zločiny, které nespáchal. Stává se tak pasivním pomocníkem norského podsvětí. Když se dozví novou okolnost ohledně smrti otce, jeho život rázem dostává nový smysl. Brilantní příběh o korupci, hrdinství a…
albatrosmedia.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 30 Kč Skladem
229 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Jo Nesbø: Syn
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetříte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Sonny Lofthus je odsouzený vrah a narkoman. Heroin mu pomáhá uniknout traumatu ze smrti otce--policisty, který spáchal sebevraždu, když mělo vyjít najevo, že je zkorumpovaný. Aby měl Sonny stálý přísun drogy, přijímá trestní odpovědnost za zločiny, které nespáchal. Stává se tak pasivním pomocníkem norského podsvětí. Když se dozví novou okolnost ohledně smrti otce, jeho život rázem dostává nový smysl. Brilantní příběh o korupci, hrdinství a pomstě vypráví Jo Nesbø v knize Syn.

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Luke

5 z 5
19.10.2015

Nesbo si odskočil od Harryho Holeho a napsal tuhle neméně skvělou knihu. Nesbo nezklamal - naopak. Kniha je, tak jak jsme od Nesba zvykli, plna zvratu, děj má spád a knihu nelze prakticky odložit. Doporučuji všem kdo mají rádi thrillery.

  • Děj má spád Čtivé, napínavé
  • Vůbec nic, snad jen návykovost :-)