Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Učebnice/Odborná literatura

Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní.. Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní. Přímo navazuje na knihu Říkanky pro upevnění hlásek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Říkanky pro upevnění hl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž koupíte i tady

Specifikace Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 101 Kč

Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní. Přímo navazuje na knihu Říkanky pro upevnění hlásek C, S, Z. Ilustrované básničky sloužící k upevnění tupých sykavek Č, Š, Ž v různých pozicích ve slově respektují vývoj řeči a neobsahují vývojově nejobtížnější hlásky R a Ř ani ostré sykavky. V závěru je několik říkanek k procvičení diferenciace ostrých a tupých sykavek. K jejich využití lze přistoupit, pouze když dítě umí C, S, Z i » ... a dál?

Produkt Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž - parametry

Název produktu: Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní.. Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní. Přímo navazuje na knihu Říkanky pro upevnění hlásek C, S, Z. Ilustrované básničky sloužící k upevnění tupých sykavek Č, Š, Ž v různých pozicích ve slově respektují vývoj řeči a neobsahují vývojově nejobtížnější hlásky R a Ř ani ostré sykavky. V závěru je několik říkanek k procvičení diferenciace ostrých a tupých sykavek. K jejich využití lze přistoupit, pouze když dítě umí C, S, Z i Č, Š, Ž. Text říkanek je opět doprovázen jednoduchými obrázky ilustrujícími děj a vycházejícími ze specifických potřeb cílové skupiny. Dítě říká, případně ukazuje, co vidí. Obrázky lze využít k tvoření dalších vět, což je fáze, která bývá předstupněm automatizace hlásek, tedy užití hlásek ve spontánním projevu. Kniha je určena klinickým a školským logopedům, učitelkám a učitelům mateřských škol, základních a speciálních škol i rodičům. PaedDr. Jitka Tučková je klinická logopedka. Externě přednáší na FTVS UK. V Portálu vyšly její knihy Říkanky pro rozvoj řeči (2007), Říkanky pro upevnění hlásek H, CH, K, G a měkčení (2011), Říkanky pro upevnění hlásky L (2012), Říkanky pro upevnění hlásek C, S, Z (2013).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.