MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Učebnice/Odborná literatura

Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026206996

Říkanky pro upevnění hlásek - Č, Š, Ž - Jitka Tučková Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní. Přímo navazuje na knihu Říkanky pro upevnění hlásek C, S, Z. Ilustrované básničky sloužící k upevnění tupých sykavek Č, Š, Ž v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77649
skladem

Jaké má kniha
Říkanky pro upevnění hl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Specifikace Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Kniha – autor Jitka Tučková, 56 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní. Přímo navazuje na knihu Říkanky pro upevnění hlásek C, S, Z. Ilustrované básničky sloužící k upevnění tupých sykavek Č, Š, Ž v různých pozicích ve slově respektují vývoj řeči a neobsahují vývojově nejobtížnější hlásky R a Ř ani ostré sykavky. V závěru je několik říkanek k procvičení diferenciace ostrých a » ... a dál?

Produkt Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž - parametry

Název produktu: Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Říkanky pro upevnění hlásek - Č, Š, Ž - Jitka Tučková Kniha je pátou publikací z cyklu logopedických textů určených převážně dětem, které mají v řeči větší obtíže než pouze výslovnostní. Přímo navazuje na knihu Říkanky pro upevnění hlásek C, S, Z. Ilustrované básničky sloužící k upevnění tupých sykavek Č, Š, Ž v různých pozicích ve slově respektují vývoj řeči a neobsahují vývojově nejobtížnější hlásky R a Ř ani ostré sykavky. V závěru je několik říkanek k procvičení diferenciace ostrých a tupých sykavek. K jejich využití lze přistoupit, pouze když dítě umí C, S, Z i Č, Š, Ž. Text říkanek je opět doprovázen jednoduchými obrázky ilustrujícími děj a vycházejícími ze specifických potřeb cílové skupiny. Dítě říká, případně ukazuje, co vidí. Obrázky lze využít k tvoření dalších vět, což je fáze, která bývá předstupněm automatizace hlásek, tedy užití hlásek ve spontánním projevu. Kniha je určena klinickým a školským logopedům, učitelkám a učitelům mateřských škol, základních a speciálních škol i rodičům. PaedDr. Jitka Tučková (1950-2017) byla klinická logopedka. Externě přednášela na FTVS UK. V Portálu vyšly její knihy Říkanky pro rozvoj řeči (2007), Říkanky pro upevnění hlásek H, CH, K, G a měkčení (2011), Říkanky pro upevnění hlásky L (2012), Říkanky pro upevnění hlásek C, S, Z (2013) a Říkej si a hraj (2017). z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Logopedie, Grafomotorika od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek Č, Š, Ž

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.