Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Životní koučování a sebekoučování

Knihy naučná literatura

Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Životní koučování a sebekoučování

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: V knize Životní koučování a sebekoučování z edice Poradce pro praxi se dozvíte o tom, jak pracují životní koučové, o jejich zkušenostech, způsobu myšlení a jednání. Není to jen kniha pro informaci, ale také je to návod k použití - pro koučování i sebekoučování. Komu může být tato kniha užitečná? » ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Životní koučování a seb..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Životní koučování a sebekoučování koupíte i tady

Specifikace Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Životní koučování a sebekoučování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 115 Kč

V knize Životní koučování a sebekoučování z edice Poradce pro praxi se dozvíte o tom, jak pracují životní koučové, o jejich zkušenostech, způsobu myšlení a jednání. Není to jen kniha pro informaci, al ... a dál?

Produkt Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Životní koučování a sebekoučování

Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Životní koučování a sebekoučování - parametry

Název produktu: Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Životní koučování a sebekoučování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 172 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: V knize Životní koučování a sebekoučování z edice Poradce pro praxi se dozvíte o tom, jak pracují životní koučové, o jejich zkušenostech, způsobu myšlení a jednání. Není to jen kniha pro informaci, ale také je to návod k použití - pro koučování i sebekoučování. Komu může být tato kniha užitečná? » Profesionálním koučům, kteří chtějí rozšířit svou působnost i na životní koučování. » Manažerům, kteří chtějí využít životní koučování buď sami pro sebe, nebo jako benefit pro talentované vedoucí a zaměstnance. » Každému, kdo chce koučovat sám sebe a začít svůj život uvědoměle řídit. Klíčová myšlenka knihy zní: Necháte svůj život jen náhodě a budete jen neznalým, pasivním účastníkem života, nebo chcete začít řídit svůj život k určitým cílům - ke své životní vizi? Co v této knize najdete? Zde je nástin obsahu: » Před-mluvení o životě » Prolog: Setkání se Životem » Život? Premiéra bez generálky » Objevení třetího života: vnitřní prožívání » Jak pracuje životní kouč? » Koučujte sami sebe » Životní koučování jako benefit » Životní otazníky a imperativy » Jak proti nudě a stereotypu ve vztazích? » Řešit či neřešit životní problémy? » Vize budoucnosti - kompas pro život » Životní styl a jeho 12 modulů » Metody práce životního kouče » Příběhy z praxe životních koučů Stručná charakteristika knihy podle autorů zní: "Pozitivní životní filozofie, kterou nám nadiktoval sám život." Tato kniha navazuje na první knihu obou autorů: Koučování v manažerské praxi, Grada Publishing, Praha 2007. Z obsahu: O autorech 6 Řekli o knize 7 "Před-mluvení" o životě 9 Prolog: Setkání se Životem 11 1. Život? Premiéra bez generálky 13 2. Objevení třetího života 19 3. Jak pracuje životní kouč? 23 4. Koučujte sami sebe 31 5. Životní koučování jako benefit 35 6. Životní otazníky a imperativy 39 7. Jak proti nudě a stereotypu ve vztazích? Metoda pozitivního překvapení 47 8. Řešit, či neřešit životní problémy? 51 9. Vize budoucnosti - kompas pro život 57 10. Životní styl a jeho 12 modulů 67 11. Metody práce životního kouče 79 12. Příběhy z praxe životních koučů 97 13. Boj na dvou frontách, nebo mírové soužití? 109 Použitá literatura 110 O autorovi: PhDr. Jiří Suchý Je absolventem PedF UK Praha, rigorózní řízení: pedagogická psychologie. V průběhu svého života se věnoval psychologickému poradenství, pracoval ve vysokých řídicích funkcích v učňovském školství, později jako manažer vzdělávání, lektor, moderátor, kouč manažerů. V současné době působí ve Škodě Auto, a. s., jako externí kouč výrobního systému Škoda, vede přípravu interních koučů, vedoucích a moderátorů. Jako kouč manažerů působí v dalších organizacích, například: GRAMMER CZ Dolní Kralovice, Nemocnice Jablonec nad Nisou, Elektrárny Opatovice. Je členem redakční rady časopisu Úspěch. Věnuje se životnímu koučování jak v rámci firemního skupinového a individuálního koučování, tak formou práce se soukromými klienty. Je certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých. E-mail: j-suchy@seznam.cz Ing. Pavel Náhlovský Je absolventem


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.