Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Pozitivní emoce

Knihy naučná literatura

Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Pozitivní emoce

Hodnocení: 1x
  • 4

V knize POZITIVNÍ EMOCE z edice Poradce pro praxi se dozvíte: - jak posilovat a rozvíjet pozitivní emoce v každodenním životě, - jak žít a přežít ve světě dojmů, - kudy vede cesta k emoční moudrosti, - tucet emočních dovedností a jak je používat, - jak se odpoutat od negativních emocí, - jak funguje emoční bumerang, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Pozitivní emoce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Pozitivní emoce koupíte i tady

Specifikace Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Pozitivní emoce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 58 Kč

Publikace: Pozitivní emoce - Jak je posilovat a rozvíjet v osobním i pracovním životě - Suchý Jiří;Náhlovský Pavel. Jak zvládat své emoce namísto toho, aby ony ovládaly nás? Jak ve svém životě posilovat pozitivní emoce a zbavit se těch negativních? I když si to neuvědomujeme nebo nechceme přiznat, emoce ovládají náš život, naši spokojenost, a dokonce i úspěch. Často s námi ''cvičí'' hlavně negativní emoce. Dobrá zpráva zní: můžeme to změnit! Tato knížka vám čtivě a srozumitelně ukáže, jak si emoce začít » ... a dál?

Produkt Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Pozitivní emoce

Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Pozitivní emoce - parametry

Název produktu: Jiří Suchý, Pavel Náhlovský: Pozitivní emoce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V knize POZITIVNÍ EMOCE z edice Poradce pro praxi se dozvíte: - jak posilovat a rozvíjet pozitivní emoce v každodenním životě, - jak žít a přežít ve světě dojmů, - kudy vede cesta k emoční moudrosti, - tucet emočních dovedností a jak je používat, - jak se odpoutat od negativních emocí, - jak funguje emoční bumerang, - k čemu je užitečná upřímná pozitivní komunikace, - jak si osvojit a používat empatii. I když si to neuvědomujeme nebo nechceme přiznat, emoce ovládají náš život, naši spokojenost, a dokonce i úspěch. Často s námi "cvičí" hlavně negativní emoce. Dobrá zpráva zní: můžeme to změnit! Tato knížka vám čtivě a srozumitelně ukáže, jak si emoce začít uvědomovat, jak je správně rozlišit a jak se zlepšovat ve zvládání vlastních emocí. Poskytne vám také řadu tipů a podnětů z každodenní praxe. Získané poznatky využijete jak ve svém osobním životě, tak v pracovním světě. Knížku oceníte, ať jste jakéhokoliv věku či máte jakékoliv zaměstnání. O autorovi PhDr. Jiří Suchý Je absolventem PedF UK Praha, rigorózní řízení: pedagogická psychologie. V průběhu svého života se věnoval psychologickému poradenství, pracoval ve vysokých řídicích funkcích v učňovském školství, později jako manažer vzdělávání, lektor, moderátor, kouč manažerů. V současné době působí ve Škodě Auto, a. s., jako externí kouč výrobního systému Škoda, vede přípravu interních koučů, vedoucích a moderátorů. Jako kouč manažerů působí v dalších organizacích, například: GRAMMER CZ Dolní Kralovice, Nemocnice Jablonec nad Nisou, Elektrárny Opatovice. Je členem redakční rady časopisu Úspěch. Věnuje se životnímu koučování jak v rámci firemního skupinového a individuálního koučování, tak formou práce se soukromými klienty. Je certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých. E-mail: j-suchy@seznam.cz Ing. Pavel Náhlovský Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Během svého života působil jako dělník ve slévárně, průvodce cizinců, účetní, ekonom, manažer, programátor, poradce, kouč, lektor, moderátor, překladatel a autor. V současné době se věnuje životnímu koučování a autorské práci. Z obsahu O autorech 6 Místo předmluvy: Uspat, zabít, nebo ochočit tygra?7 1. Zázrak poučení 9 2. Proč pozitivní emoce? 13 3. Co to jsou emoce? 19 4. Jak žít ve světě dojmů 31 5. Základy pozitivních emocí 39 6. Bytostná harmonie 47 7. Odkud a kam vede emoční inteligence? 51 8. Tucet emočních dovedností 59 9. Negativní emoce: Jak na ně? Zkušenosti, praktické tipy 69 10. Pozitivní emoce v každodenním životě: Zkušenosti, praktické tipy 81 11. Pozitivní emoce: Jak je posilovat a rozvíjet v osobním i pracovním životě 99 Použitá literatura 103 Knihy z edice Poradce pro praxi 104


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.