Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Jiří Staněk: Ostří

Knihy poezie

Jiří Staněk: Ostří

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace se věnuje výhradně období, kdy Kokoschka pobýval v Československu. Komentáře u vybraných děl z let 1934-1938 poukazují na Kokoschkův vliv na české umělecké prostředí a tamější inspirační zdroje jeho tvorby. Jednotlivé eseje přibližují Kokoschkův soukromý i veřejný život, ale také jeho politické názory a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76831
skladem

Jaké má kniha
Ostří
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Staněk: Ostří koupíte i tady

Specifikace Jiří Staněk: Ostří

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 84 Kč

Nová básnická sbírka renomovaného autora. Čemu se oddáváš? / Jsem chlapec Lorelei / na skále nad Rýnem / v hodině mutujícího zpěvu. // Zkouším. / Vzdor navzdory světa. / I světu. ... a dál?

Produkt Jiří Staněk: Ostří

Jiří Staněk: Ostří - parametry

Název produktu: Jiří Staněk: Ostří
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 113 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace se věnuje výhradně období, kdy Kokoschka pobýval v Československu. Komentáře u vybraných děl z let 1934-1938 poukazují na Kokoschkův vliv na české umělecké prostředí a tamější inspirační zdroje jeho tvorby. Jednotlivé eseje přibližují Kokoschkův soukromý i veřejný život, ale také jeho politické názory a angažovanost proti vzhámající se politice nacistického Němdecka. Závěrečná část je doplněna o tvorbu a krátké biografie českých tvůrců, jako byli Friedrich Feigl, Bohdan Heřmanský, Willy Nowak, Emil Filla, František Janoušek, nebo zástupců umělecké emigrace v Československu – Johna Heartfielda a Johannese Wünstena. Ostří - Jiří Staněk od authora Jiří Staněk a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: Ostří - Jiří Staněk. Nová básnická sbírka renomovaného autora. Čemu se oddáváš? / Jsem

chlapec Lorelei / na skále nad Rýnem / v hodině mutujícího zpěvu.

// Zkouším. / Vzdor navzdory světa. / I světu. Publikace: Ostří - Jiří Staněk.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.