Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Poděbradský: Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Poděbradský: Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy

Hodnocení: 1x
  • 4

Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy - Jiří Poděbradský . Autorský tým (lékař a fyzioterapeut) moderním způsobem zpracoval tematiku, která na našem trhu delší dobu chyběla. Ve své publikaci předkládají souhrn moderní teorie fyzikální léčby a algoritmů jejího racionálního předepisování jak pro lékaře, tak pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Poděbradský: Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy koupíte i tady

Specifikace Jiří Poděbradský: Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 424 Kč

Autoři přinášejí v publikaci souhrn moderní teorie fyzikální léčby a algoritmů jejího racionálního předepisování jak pro lékaře, tak pro fyzioterapeuty. Ve speciální části uvádějí jednotlivé druhy fyzikální terapie. Publikace je vhodná jako základní učebnice a je nezbytná i pro postgraduální studium jak v oborech FBLR/RMS, tak pro bakalářské - magisterské studium. Je doplněna 18 listy volné obrazové přílohy, která může být každodenním diskrétním rádcem každého, kdo fyzikální terapii využívá. (manuál a » ... a dál?

Produkt Jiří Poděbradský: Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy

Jiří Poděbradský: Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy - parametry

Název produktu: Jiří Poděbradský: Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 424 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy - Jiří Poděbradský . Autorský tým (lékař a fyzioterapeut) moderním způsobem zpracoval tematiku, která na našem trhu delší dobu chyběla. Ve své publikaci předkládají souhrn moderní teorie fyzikální léčby a algoritmů jejího racionálního předepisování jak pro lékaře, tak pro fyzioterapeuty. U každého účinku fyzikální terapie je formou diagramů naznačena rozvaha, vedoucí k výběru optimální formy fyzikální terapie a jejích parametrů pro konkrétní klinický nález. Ve speciální části jsou uvedeny jednotlivé druhy fyzikální terapie pro potřeby soustavného studia. Publikace je vhodná jako základní učebnice a je nezbytná i pro postgraduální studium jak v oborech FBLR/RMS, tak pro bakalářské - magisterské studium. Kniha je doplněna 18 vloženými schématy, která jsou mimořádně užitečná v běžné každodenní praxi jak v ambulanci i u lůžka nemocného. Fyzikální terapie - Manuál a algoritmy - Jiří Poděbradský od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.