Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Marek: Tisíciletí s akupunkturou

Knihy

Jiří Marek: Tisíciletí s akupunkturou

Hodnocení: 1x
  • 4

V záplavě mnoha léčebných metod a alternativních přístupů si akupunktura vydobyla své pevné místo a je spolehlivým doplňkovým produktem klasické medicíny. Je součástí medicínských oborů a také České lékařské společnosti J.E. Purkyně. Dnes existují ve světě, ale i u nás celé kliniky, které ji s úspěchem uplatňují jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Marek: Tisíciletí s akupunkturou koupíte i tady

Specifikace Jiří Marek: Tisíciletí s akupunkturou

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Dlouholetý odborník ve své knize poutavou formou přibližuje poznatky o akupunktuře. ... a dál?

Produkt Jiří Marek: Tisíciletí s akupunkturou

Jiří Marek: Tisíciletí s akupunkturou - parametry

Název produktu: Jiří Marek: Tisíciletí s akupunkturou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V záplavě mnoha léčebných metod a alternativních přístupů si akupunktura vydobyla své pevné místo a je spolehlivým doplňkovým produktem klasické medicíny. Je součástí medicínských oborů a také České lékařské společnosti J.E. Purkyně. Dnes existují ve světě, ale i u nás celé kliniky, které ji s úspěchem uplatňují jako samostatný medicínský obor. Prim. MUDr. Jiří Marek poté, co nashromáždil dostatek důkazů o jejím významu a výsledcích léčení s její pomocí, praktikuje akupunkturu na pražské klinice Monada. Zabývá se jí již od třiašedesátého roku jako vědním oborem. Jehlová akupunktura patří výhradně do rukou lékaře, zatímco nelékař nebo vzdělaný středo- či vysokoškolák smí používat pod dohledem lékaře jen měkké techniky, tedy akupresuru, případně kuličky, magnety či bylinná semena. Proto také akupunkturní zkoušky, které probíhají v Ústavu pro další vzdělávání lékařů, jsou velmi přísné. Výsledkem jsou licenční zkoušky potvrzené státem. Lékař, jenž je úspěšně absolvuje, smí pak tuto léčbu provozovat jen ve svém oboru. Teprve po dalším vzdělávání, návštěvě seminářů, knižním a časopiseckém publikování získává druhý kvalifikační stupeň a může akupunkturu aplikovat v celé šíři medicíny. Nejvyšším dosažitelným stupněm je „učitel akupunktury". Kredit o absolvování jednotlivých stupňů vydává Česká lékařská akupunkturistická společnost a písemné osvědčení je uznáváno Českou lékařskou komorou i pojišťovnami.Celá publikace je psána velmi působivým jazykem. Pokud se do knížky čtenář jednou pohrouží, přečte ji doslova „jedním dechem". Konečně o pravdivosti těchto slov vypovídají i názvy některých kapitol - Kovem a ohněm - Pět zlých draků - Boj s mocným drakem - alergií - Body Mo a Shu atd Tisíciletí s akupunkturou – O akupunktuře vážně i žertovně - Jiří Marek. Dlouholetý odborník ve své knize poutavou formou přibližuje poznatky o akupunktuře. Tisíciletí s akupunkturou – O akupunktuře vážně i žertovně - Jiří Marek od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Jiří Marek, Vydavatelstvo Triton,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.