Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Knihy naučná literatura

Jiří Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8 - Českobrdsko, Kouřimsko, okolí Sázavy - Jiří Kuchař;Václav Vokolek. Esoterický znamená skrytý, vnitřní, tajný. Esoterický pohled se vyznačuje nekonvenčním obsahem, a proto se knihy o esoterických Čechách značně liší od obvyklých turistických publikací. Esoterické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8 koupíte i tady

Specifikace Jiří Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 214 Kč

Esoterický znamená skrytý, vnitřní, tajný. Esoterický pohled se vyznačuje nekonvenčním obsahem, a proto se knihy o esoterických Čechách značně liší od obvyklých turistických publikací. Esoterické Čech ... a dál?

Produkt Jiří Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8

Jiří Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8 - parametry

Název produktu: Jiří Kuchař, Václav Vokolek: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8 - Českobrdsko, Kouřimsko, okolí Sázavy - Jiří Kuchař;Václav Vokolek. Esoterický znamená skrytý, vnitřní, tajný. Esoterický pohled se vyznačuje nekonvenčním obsahem, a proto se knihy o esoterických Čechách značně liší od obvyklých turistických publikací. Esoterické Čechy, Morava a Slezsko jsou jedinečným průvodcem po neodhalených zákoutích naší země. Nabízejí neobvyklé pohledy na dějiny, na nečekaná prolínání kulturních a náboženských tradic, vysvětlují často nenápadné symboly a starobylé pověsti, poukazují na neuvěřitelné souvislosti, které se skrytými končinami táhnou od pravěku až po současnost. Mnohé je tu objeveno, řečeno poprvé. Esoterické dějiny Čech jsou stejně bohaté jako ty reálné. Existují lokality, kde se obě pojetí slučují v jeden překvapivý celek. Ten je zcela novým plastickým obrazem historické krajiny, pohledem za doposud neznámé obzory. Esoterické Čechy, Morava a Slezsko by své čtenáře měly vybídnout k pouti po často neprávem opomíjených a zanedbávaných místech. Kouřimsko bylo od pravěku nejen centrem moci, ale i předkřesťanské spirituality. Právě srážka mezi starou a novou vírou tady musela být velice dramatická a do jisté míry ji lze rekonstruovat. V této oblasti najdeme podivuhodné kameny, které dominují nejen celému kraji, ale i jeho posvátnosti – Klepec I, Klepec II, Lechův kámen, kameny spojené se svatým Prokopem, to vše jsou objekty dávné úcty, která přežila v pověstech. Okolí řeky Sázavy je dalším střediskem duchovních střetů. Právě tady lze dokumentovat, jak pohanství přežilo a vtělilo se do nové náboženské ideologie. Kouřimsko, Českobrodsko i Posázaví jsou území, na nichž se ukrývá mnohé. Nechme je tedy vypovědět dávno zapomenuté příběhy a odhalit prastará tajemství. Publikace: Esoterické Čechy, Morava a Slezsko 8 - Českobrdsko, Kouřimsko, okolí Sázavy - Jiří Kuchař;Václav Vokolek. Esoterické Čechy, Mor. a Sl.8. - Českobrodsko, Kouřimsko, okolí Sázavy - EMINENT - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - Václav Vokolek; Jiří KuchařČeskobrodsko, Kouřimsko, okolí SázavyEMINENT 2008Kniha, čeština, 208 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.