MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II

Knihy

Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788076230033

Pokračování knihy Jiřího Hlušičky Reflexy a reflexe vychází v předvečer autorova životního jubilea. Představuje opět výběr fotografií z posledních let, doplněný autorovými básněmi. PhDr. Jiří Hlušička se celý život věnuje různým umělecko-historickým aktivitám. Působil jako vedoucí obrazárny Moravského muzea v Brně a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318

Jaké má kniha
Reflexy a reflexe II
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II

Specifikace Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 142 Kč

Pokračování knihy Jiřího Hlušičky Reflexy a reflexe vychází v předvečer autorova životního jubilea. Představuje opět výběr fotografií z posledních let, doplněný autorovými básněmi. PhDr. Jiří Hlušička se celý život věnuje různým umělecko-historickým aktivitám. Působil jako vedoucí obrazárny Moravského muzea v Brně a jeho zásluhou byla ustavena Moravská galerie v Brně, jejímž ředitelem byl téměř tři desetiletí. Vedle početných přednášek je autorem odborných článků, výstavních katalogů a knižních monografií, » ... a dál?

Produkt Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II

Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II - parametry

Název produktu: Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 203 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pokračování knihy Jiřího Hlušičky Reflexy a reflexe vychází v předvečer autorova životního jubilea. Představuje opět výběr fotografií z posledních let, doplněný autorovými básněmi. PhDr. Jiří Hlušička se celý život věnuje různým umělecko-historickým aktivitám. Působil jako vedoucí obrazárny Moravského muzea v Brně a jeho zásluhou byla ustavena Moravská galerie v Brně, jejímž ředitelem byl téměř tři desetiletí. Vedle početných přednášek je autorem odborných článků, výstavních katalogů a knižních monografií, vydaných v pražských a brněnských nakladatelstvích. Foto Reflexy a reflexe II - Jiří Hlušička od authora Jiří Hlušička a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Jiří Hlušička: Reflexy a reflexe II

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.