Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jiří Heřt: Alternativní medicína a léčitelství

Próza - beletrie

Jiří Heřt: Alternativní medicína a léčitelství

Hodnocení: 1x
  • 4

Lékař, anatom, profesor Jiří Heřt se zabývá problematikou alternativní medicíny a léčitelství, déle než čtvrt století sleduje vývoj a nové směry v tomto oboru lidské činnosti. Dá se říci, že o věci ví téměř vše, co se vědět dá, a umí to také srozumitelně sdělit. Přestože je lékař, neodsuzuje alternativce, léčitele a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Heřt: Alternativní medicína a léčitelství koupíte i tady

Specifikace Jiří Heřt: Alternativní medicína a léčitelství

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 155 Kč

Lékař, anatom, profesor Jiří Heřt se zabývá problematikou alternativní medicíny a léči-telství, déle než čtvrt století sleduje vývoj a nové směry v tomto oboru lidské činnosti. Dá se říci, že o věci v ... a dál?

Produkt Jiří Heřt: Alternativní medicína a léčitelství

Jiří Heřt: Alternativní medicína a léčitelství - parametry

Název produktu: Jiří Heřt: Alternativní medicína a léčitelství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lékař, anatom, profesor Jiří Heřt se zabývá problematikou alternativní medicíny a léčitelství, déle než čtvrt století sleduje vývoj a nové směry v tomto oboru lidské činnosti. Dá se říci, že o věci ví téměř vše, co se vědět dá, a umí to také srozumitelně sdělit. Přestože je lékař, neodsuzuje alternativce, léčitele a jejich nabídku a činnost šmahem, ale poctivě tuto oblast studuje a zamýšlí se nejen nad jejími riziky, ale vidí i možnosti a nepopírá úspěch některých směrů. Kniha je užitečná především pro současné klienty léčitelů či lékařů, používajících a lternativní medicínu. Pomůže jim dokonale se zorientovat v tom, co tento trh nabízí, a s jakým efektem či riziky, ale může rozšířit vzdělání a poznatky z oboru i lidem, kteří nabízejí své služby, léčení a eventuálně i vyléčení, podnikavcům oboru, který stojí mimo zákon. Vděčně ji jistě přijmou i kolegové lékaři a vůbec lidé vědy, svá témata v ní naleznou například psychologové. Především ale kniha osloví čtenáře, kteří léčitelství a alternativní

medicínu nadšeně vyznávají, nebo jsou na rozpacích či ji razantně odmítají - všichni v ní naleznou fundované argumenty i oprávněné pochybnosti. Alternativní medicína a léčitelství - Jiří Heřt od authora Jiří Heřt a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Napětí živě vyprávěného dívčina příběhu vychází z jejího střetu s vlastní maloměšťáckou, konformní rodinou a ubíjejícím maloměstem konce 50. a 60. let. Životní sny i lásky se jí hatí, okolí jí nedá vzlétnout. Ty, kdo se o to pokusili, maloměsto promění v opilecké figurky či děvkaře. Ani Pavle se nedaří uniknout, až pochopí, že vyšinutá není ona, ale doba. Nakonec uskutečnila svůj obsedantní sen po setkání se zapuzeným romantickým otcem, bohužel po jeho náhlé smrti. A tak se s hrdinkou nakonec setkáváme na hranici happyendu: v otcově patriarchální východoslovenské vesnici a s jejím nutkáním tam zůstat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.