Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Grossmann: Až tě náhodou potkám - CD

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Grossmann: Až tě náhodou potkám - CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Jiří Grossmann : Až tě náhodou potkám / Zlatá kolekce (CD): Dvě letošní kulatá výročí a spousta písniček na třech CD! Připomenout nedožitých sedmdesát a smutných čtyřicet let od smrti, ale především nabídnout co nejkompletnější pohled na Grossmannův hudební odkaz, to je cílem nové kompilace ze supraphonských i jiných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Grossmann: Až tě náhodou potkám - CD koupíte i tady

Specifikace Jiří Grossmann: Až tě náhodou potkám - CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 293 Kč

Připomenout nedožitých sedmdesát a smutných čtyřicet let od smrti, ale především nabídnout co nejkompletnější pohled na Grossmannův hudební odkaz, to je cílem kompilace ze supraphonských i jiných arch ... a dál?

Produkt Jiří Grossmann: Až tě náhodou potkám - CD

Jiří Grossmann: Až tě náhodou potkám - CD - parametry

Název produktu: Jiří Grossmann: Až tě náhodou potkám - CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 293 Kč
Maximální cena: 404 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jiří Grossmann : Až tě náhodou potkám / Zlatá kolekce (CD): Dvě letošní kulatá výročí a spousta písniček na třech CD! Připomenout nedožitých sedmdesát a smutných čtyřicet let od smrti, ale především nabídnout co nejkompletnější pohled na Grossmannův hudební odkaz, to je cílem nové kompilace ze supraphonských i jiných archivních nahrávek. Na více než šedesáti příkladech je zdokumentován jeho kumšt pěvecký, ale především textařský, ve stylu občas semaforsky popovém, hlavně však klasicky countryovém. Grossmannův cit pro tuhle muziku a čich na písně převzaté pro konkrétní typy interpretů nepochybně stály na začátku slavné části kariéry Pavla Bobka, Milušky Voborníkové nebo Nadi Urbánkové. Právě takovými hitovými songy je vrchovatě naplněno třetí, textařské CD. Ta první dvě patří Grossmannovi jako zpěvákovi možná rozsahem neúchvatného hlasu, ale zajímavé barvy a důvěryhodného projevu. V jeho podání jsou slova a důrazy na svých místech nejpřesněji, protože žil jak zpíval a naopak. Najdete tu také doklady jeho báječné spolupráce s Miloslavem Šimkem, vedle legendárních povídek zachované i v podobě písniček s faktickým nezpěvákem Šimkem, povýšeným na logického nahrávače textových vtipů. Vše, co můžete chtít slyšet od Jiřího Grossmanna, ale dosud jste to nikde nenašli pohromadě! Skladby: CD 1 Své banjo odhazuji v dál Blizzard Drahý můj (Dear John) Baronet Ambrož Sadie /byla lady/ (Sadie /Was A Lady/) Ano, pane Jiří (Yes, Mr. Peters) Lastura Mávám růží (Pennsylvania Polka) Aurora /parodie na píseň Bum, bum, bum (Dám dělovou ránu)/ Je to mojí chloubou Loudavý kůň (Traveling Shoes) Gimi det ding (Gimme Dat Ding) Vzdálené bubny (The Distant Drums) Líná dáma (Lazy Lady) Pratety Ať nám pan Valdauf promine Pedagogická píseň lásky José Zdravstvuj Marusja (s použitím melodie Ave Maria) Až tě náhodou potkám (Walk On By) Píseň navrch CD 2 Podzim, podzim přichází (Engine, Engine Number Nine) Jackson Pupákova píseň lásky Tommy Archimedův zákon Tatíček Rýn (Ol´ Man River) Jim Bridger (Jim Bridger Story) Maluji obrazy za cigáro Bez cíle bloumat (I Love You So Much It Hurts) Slečna z New Orleansu (Miss New Orleans) Barmanka Stařec a hlas kytar (The Old Man And His Guitar) Tom Jsem z toho spletenej (It Happened Just That Way) Pojď Pastevecká Čort odín (parodie na C´est la vie) Strýček Mao Ukolébavka Jako kotě si příst (Not Enough Indians) CD 3 Oh, Ruby, nechtěj mi lásku brát (Ruby, Don´t Take Your Love To Town) Máš hvězdy v očích Půlnoc je období zlé (Your Good Girls Gonna Go Bad) Houston Čekej tiše (He´ll Have To Go) Vinen (Guilty) Vlak do dětství (Rock Me Back To Little Rock) Ztrácím svou lásku (There Goes My Everything) Vrať mi moje srdce zpátky Máš už jít (Master Jack) Matka (My Mother) Ptačí styl (Mockingbird Hill) Já hvězdu ti dám (Swinging On A Star) Jarní drama Rodičovské sdružení (Harper Valley P.T.A.) Loď už vyplouvá Co jsem všechno ztratila Pojď na Aljašku (North To Alaska) Vzdávám svůj dík (Still) Je to zlé (Ring Of Fire) Tobě náležel čas (I Don´t Wanna Play Ho


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.