Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Černý: Poutní místa Soběslavska a Třeboňska

Knihy

Jiří Černý: Poutní místa Soběslavska a Třeboňska

Hodnocení: 1x
  • 4

Poutní místa Soběslavska a Třeboňska – Místopisné obrazy, sochy a místa zvláštní zbožnosti - Jiří Černý. Kniha podrobně zpracovává poutní místa v jihočeských regionech bývalých okresů Tábor a Jindřichův Hradec. V přídavné části si orientačně všímá též sousední oblasti Dolních Rakous. Podobně jako v autorových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Poutní místa Soběslavsk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Černý: Poutní místa Soběslavska a Třeboňska koupíte i tady

Specifikace Jiří Černý: Poutní místa Soběslavska a Třeboňska

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 201 Kč

Kniha podrobně zpracovává poutní místa v jihočeských regionech bývalých okresů Tábor a Jindřichův Hradec. V přídavné části si orientačně všímá též sousední oblasti Dolních Rakous. Podobně jako v autor ... a dál?

Produkt Jiří Černý: Poutní místa Soběslavska a Třeboňska

Jiří Černý: Poutní místa Soběslavska a Třeboňska - parametry

Název produktu: Jiří Černý: Poutní místa Soběslavska a Třeboňska
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poutní místa Soběslavska a Třeboňska – Místopisné obrazy, sochy a místa zvláštní zbožnosti - Jiří Černý. Kniha podrobně zpracovává poutní místa v jihočeských regionech bývalých okresů Tábor a Jindřichův Hradec. V přídavné části si orientačně všímá též sousední oblasti Dolních Rakous. Podobně jako v autorových předchozích titulech text vychází především z historického a uměleckohistorického studia a je uspořádán encyklopedicky podle jednotlivých lokalit s bohatou obrazovou dokumentací. Pozornost je věnována kultu milostných obrazů a soch a také drobným sakrálním objektům souvisejícím s poutnictvím. Pro studenty a širokou veřejnost jsou zařazeny vysvětlivky a charakteristiky některých pojmů. Všem zájemcům o kulturní dědictví katolické církve se tak dostává do rukou další základní literatura k tématu. Poutní místa Soběslavska a Třeboňska – Místopisné obrazy, sochy a místa zvláštní zbožnosti - Jiří Černý od nakladatelství Veduta v kategorii Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Edice latinského komentáře (pravděpodobně napsaného Štěpánem z Pálče) k Wyclifovu dílu De universalibus. Jde o jediný dochovaný komentář k tomuto nejdůležitějšímu Wyclifovu filosofickému dílu (přesněji k jeho prvním devíti kapitolám). Komentář nepostupoval slovo za slovem, nýbrž rozdělil kapitoly do tematických částí, které se pokouší vysvětlit. Latinský text s anglickým a českým úvodem


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.