Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jessie Gruman: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci

Knihy naučná literatura

Jessie Gruman: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci

Hodnocení: 1x
  • 3.5

První pomoc v nouzi Autorka prodělala třikrát rakovinu. Po třetí diagnóze se rozhodla sepsat knihu, která je průvodcem pro člověka, který právě vyslechl diagnózu nemoci, jež mu změní nebo přímo ohrožuje život. Je to doslova první pomoc, která čtenáře provede od prvních dnů, kdy se vyrovnává se šokem, až k praktickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jessie Gruman: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci koupíte i tady

Specifikace Jessie Gruman: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Autorka prodělala třikrát rakovinu. Po třetí diagnóze se rozhodla sepsat knihu, která je průvodcem pro člověka, jenž právě vyslechl diagnózu nemoci, jež mu změní nebo přímo ohrožuje život. Je to doslova první pomoc, která čtenáře provede od prvních dnů, kdy se vyrovnává se šokem, až k praktickým záležitostem. (praktický rádce v mezní životní situaci : [co dělat, když vám lékař sdělí krutou pravdu]) ... a dál?

Produkt Jessie Gruman: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci

Jessie Gruman: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci - parametry

Název produktu: Jessie Gruman: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

První pomoc v nouzi Autorka prodělala třikrát rakovinu. Po třetí diagnóze se rozhodla sepsat knihu, která je průvodcem pro člověka, který právě vyslechl diagnózu nemoci, jež mu změní nebo přímo ohrožuje život. Je to doslova první pomoc, která čtenáře provede od prvních dnů, kdy se vyrovnává se šokem, až k praktickým záležitostem. Jednotlivé kapitoly se zaměřují na konkrétní problémy, které je třeba řešit: jak shánět doplňkové informace o léčbě, nakolik informovat a zapojit partnera či děti, za jakých okolností je užitečné vyhledat názor dalšího odborníka a jak při tom postupovat, jestli je vhodné dál pracovat, případně v čem by mohl zaměstnavatel pomoci a mnoho dalších podnětných rad a doporučení. Publikace: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci - Jessie Grumanová. Autorka prodělala třikrát rakovinu. Po třetí diagnóze se rozhodla

sepsat knihu, která je průvodcem pro člověka, jenž právě vyslechl

diagnózu nemoci, jež mu změní nebo přímo ohrožuje život. Je to

doslova první pomoc, která čtenáře provede od prvních dnů, kdy se

vyrovnává se šokem, až k praktickým záležitostem. Publikace: První dny s vážnou diagnózou - Praktický rádce v mezní životní situaci - Jessie Grumanová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.