MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní destiláty » Srovnání cen Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L

Ostatní destiláty

Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 8595198800577

Pálenka - slivovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Kvalitní pálenka zachutná všem milovníkům tvrdšího alkoholu a poslouží nejen při slavnostním přípitku. Slivovice se pálí s maximální péčí v pálenici RUDOLF JELÍNEK, řadíme ji k tomu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L

Specifikace Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L

Kategorie Ostatní destiláty
Nejnižší cena 389 Kč

Výrobce: Rudolf Jelínek, Doba zrání: 3 roky, Obsah alkoholu: 45 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Nejlepší rozvinutí chutí dosáhneme podáváním při pokojové teplotě. °C, Další informace: Světový unikát z Vizovic, kde se destiluje již od 19. století, z toho nejlepšího švestkového kvasu. Během trojstupňové destilace v dubových sudech získává destilát dokonalou jemnost a charakteristickou barvu a vůni. Protože pecky zůstavají po celou dobu procesu v kvasu získá nápoj specifickou chuť. Po tříletém zrání má slivovice » ... a dál?

Produkt Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L

Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L - parametry

Název produktu: Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pálenka - slivovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Kvalitní pálenka zachutná všem milovníkům tvrdšího alkoholu a poslouží nejen při slavnostním přípitku. Slivovice se pálí s maximální péčí v pálenici RUDOLF JELÍNEK, řadíme ji k tomu nejtradičnějšímu alkoholu a charakteristické aroma s chutí švestek si vás zajisté získá. Je dodávána v lahvi o objemu 0,7 l. Hladina alkoholu je u slivovice RUDOLF JELÍNEK celých 45 %, i přesto si takto silný alkohol zachovává příjemnou jemnost. Pokud by vás zajímala země původu, v tomto případě je to Česká republika. Lahev, jež vznikala s maximální péčí, je vhodným a kvalitním dárkem k různým výročím. Stěžejní vlastnosti slivovice Rudolf Jelínek Slivovice Zlatá 3Y 700 Ml 45% Silný alkohol s originální chutí a nádhernou vůní Jemná tradiční slivovice potěší chuťové buňky a zahřeje Pálenka RUDOLF JELÍNEK disponuje výší alkoholu 45 % Obsah lahve je 0,7 l slivovice Zemí původu pálenky Rudolf Zlatá slivovice je světový unikát mezi ovocnými destiláty, který vznikl a dodnes je tradičně vyráběn ve valašské baště palírníků zvané Vizovice. Základem tohoto destilátu je klasická bílá slivovice, která podléhá specifickému zrání v sudech z dubu a získává tak zcela nové rysy.

Tradici výroby tohoto ojedinělého nápoje započali bratři Jelínkové, když v roce 1923 navázali spolupráci s francouzským výrobcem koňaku Denis Mounié. Stejně jako u bílé slivovice, začíná výroba trojstupňovou destilací vyzrálého švestkového kvasu. Vzniklý destilát je však uložen ke zrání do dřevěných sudů z dubu. Právě kontakt s dubovým dřevem dodává slivovici její zlatavou barvu, vůni blízkou koňaku či brandy a k její ovocné chuti připojuje výrazný dřevitý podtón.

Tento ovocný destilát konzumujte nejlépe při pokojové teplotě, neboť jedině tak dáte vůni i chuti příležitost se plně rozvinout. Výrobce: Rudolf Jelínek, Doba zrání: 3 roky, Obsah alkoholu: 45 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Nejlepší rozvinutí chutí dosáhneme podáváním při pokojové teplotě. °C, Další informace: Světový unikát z Vizovic, kde se destiluje již od 19. století, z toho nejlepšího švestkového kvasu. Během trojstupňové destilace v dubových sudech získává destilát dokonalou jemnost a charakteristickou barvu a vůni. Protože pecky zůstavají po celou dobu procesu v kvasu získá nápoj specifickou chuť. Po tříletém zrání má slivovice jemnou, zaoblenou chuť ovoce a příjemný podtón destilátu. Světově ojedinělý výrobek té nejvyšší kvality.


Přidat recenzi pro Jelínek SLIVOVICE GOLD BUDÍK 3 roky 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.