MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní destiláty » Srovnání cen Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L

Ostatní destiláty

Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 8595198800553

Pálenka - slivovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Kvalitní pálenka zachutná všem milovníkům tvrdšího alkoholu a poslouží nejen při slavnostním přípitku. Slivovice vzniká při maximální péči v pálenici RUDOLF JELÍNEK, řadí se mezi ty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L

Specifikace Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L

Kategorie Ostatní destiláty
Nejnižší cena 389 Kč

Výrobce: Rudolf Jelínek, Doba zrání: 3 roky, Obsah alkoholu: 45 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Nejlepší rozvinutí chutí dosáhneme podáváním při pokojové teplotě. °C, Další informace: Nejznámější český destilát z Vizovic, kde se vyrábí již od 19. století z toho nejlepšího švestkového kvasu. Díky trojstupňové destilaci získává destilát dokonalou jemnost. Protože pecky zůstavají po celou dobu procesu v kvasu získá nápoj specifickou chuť. Po tříletém zrání má slivovice jemnou, zaoblenou chuť ovoce a příjemný podtón » ... a dál?

Produkt Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L

Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L - parametry

Název produktu: Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pálenka - slivovice, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Kvalitní pálenka zachutná všem milovníkům tvrdšího alkoholu a poslouží nejen při slavnostním přípitku. Slivovice vzniká při maximální péči v pálenici RUDOLF JELÍNEK, řadí se mezi ty nejtradičnější destiláty a její charakteristická vůně, stejně jako chuť bude patřit k vašim oblíbeným. Plní se do lahví o objemu 0,7 l. Obsah alkoholu je u slivovice RUDOLF JELÍNEK celých 45 %, i tak si tento silný alkohol udržuje svoji příjemnou jemnost. Pokud by vás zajímala země původu, je to Česká republika. Láhev, která vznikla s nejvyšší péčí, zajisté oceníte při posezení s přáteli. Stěžejní parametry slivovice Rudolf Jelínek Slivovice 3Y 700 Ml 45% Silný alkohol s originální chutí a nádhernou vůní Jemná tradiční slivovice potěší chuťové buňky a zahřeje Pálenka RUDOLF JELÍNEK disponuje výší alkoholu 45 % Lahev obsahuje celkem 0,7 l slivovice Zemí původu pálenky Rudolf Jelínek Slivo Bílá slivovice, nejznámější český ovocný destilát se vyrábí ve Vizovicích z toho nejlepšího švestkového kvasu již více než sto let. Tradiční receptury si palírníci předávají z generace na generaci. Tradice je spolu s nejmodernějšími technologiemi zárukou té nejvyšší kvality.

Při výrobě pravé Jelínkovy slivovice se dodržují tradiční postupy. Podle nich prochází vyzrálý švestkový kvas trojstupňovou destilací, díky které dosahuje slivovice své čistoty a jemnosti. Pecky zůstávají celou dobu přítomny v kvasu, aby vzniklému nápoji dodaly specifickou chuť třísloviny. Před stáčením destilát zraje, což zaručuje tu nejvyšší kvalitu tohoto českého nápoje.

Slivovice je správně podávána při pokojové teplotě, neboť jen tak lze dosáhnout plného rozvinutí její chuti i vůně. Výrobce: Rudolf Jelínek, Doba zrání: 3 roky, Obsah alkoholu: 45 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Nejlepší rozvinutí chutí dosáhneme podáváním při pokojové teplotě. °C, Další informace: Nejznámější český destilát z Vizovic, kde se vyrábí již od 19. století z toho nejlepšího švestkového kvasu. Díky trojstupňové destilaci získává destilát dokonalou jemnost. Protože pecky zůstavají po celou dobu procesu v kvasu získá nápoj specifickou chuť. Po tříletém zrání má slivovice jemnou, zaoblenou chuť ovoce a příjemný podtón destilátu. Světově ojedinělý výrobek té nejvyšší kvality.


Přidat recenzi pro Jelínek SLIVOVICE 3 roky 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.