Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslava Ester Evangelu, Jiří Neubauer: Testy pro personální práci

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslava Ester Evangelu, Jiří Neubauer: Testy pro personální práci

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak je správně vytvářet a používat. Dostává se vám do rukou ojedinělá publikace vyplňující mezeru v oblasti personální diagnostiky na našem trhu. V knize naleznete nejen popisy jednotlivých diagnostických metod, ale především návod, jak v široké nabídce rozpoznat metody skutečně kvalitní, a dokonce jak si vlastní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Testy pro personální pr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslava Ester Evangelu, Jiří Neubauer: Testy pro personální práci koupíte i tady

Specifikace Jaroslava Ester Evangelu, Jiří Neubauer: Testy pro personální práci

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 83 Kč

Dostává se vám do rukou ojedinělá publikace vyplňující mezeru v oblasti personální diagnostiky na našem trhu. V knize naleznete nejen popisy jednotlivých diagnostických metod, ale také návod, jak v široké nabídce rozpoznat metody skutečně kvalitní, a dokonce jak si vlastní testovou metodu vytvořit! ... a dál?

Produkt Jaroslava Ester Evangelu, Jiří Neubauer: Testy pro personální práci

Jaroslava Ester Evangelu, Jiří Neubauer: Testy pro personální práci - parametry

Název produktu: Jaroslava Ester Evangelu, Jiří Neubauer: Testy pro personální práci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak je správně vytvářet a používat. Dostává se vám do rukou ojedinělá publikace vyplňující mezeru v oblasti personální diagnostiky na našem trhu. V knize naleznete nejen popisy jednotlivých diagnostických metod, ale především návod, jak v široké nabídce rozpoznat metody skutečně kvalitní, a dokonce jak si vlastní testovou metodu vyrobit. Kniha vám ukáže, jak si vytvořit personální dotazník, test odborných znalostí nebo vlastní projektivní metody, jako jsou tvorba osobního erbu či tematicko-apercepční karty. Provede vás různými personálními situacemi, od výběru zaměstnanců až po hodnocení při assessment centru. Pomůže vám odbourat obavy z matematických a statistických metod, které představuje velmi srozumitelnou formou doplněnou názornými ukázkami.   Kniha obsahuje mnoho příkladů z praxe, doporučení, rad a upozorňuje i na nejběžnější chybné kroky. Dozvíte se, v jakých situacích je vhodné použít testy a kdy jiné metody, jaká příprava a podklady jsou nezbytné, co by měl efektivní test splňovat (jak vytvořit správné otázky, na co a proč se ptát, čemu se vyhnout atd.). Ve své komplexnosti se věnuje také zápisu, zpracování a vyhodnocení získaných dat, vše je opět doplněno příklady s vysvětlením. Z obsahu O autorech 8 Úvod 9   1. Už jsem se tolikrát spletl 11  1.1 „Kouknu se a vidím“ 13  1.2 Mám výbornou intuici 14  1.3 Mám dlouhodobé zkušenosti 14  1.4 Žádný test nezměří všechno 15  1.5 Výsledky testů lze zkreslit 15  1.6 Já si lidi vybírám „k sobě“ 15  1.7 Psychologie je pavěda 16  1.8 Žádný test nezměří to, co já potřebuji 17  1.9 Jsme malá firma 18  1.10 Jsme taková specifická firma 18  1.11 Už jsem vyzkoušel tolik testovacích metod a úspěšnost je stále stejná 19   2. Dvakrát měř, jednou řež 21  2.1 Psychologická diagnostika a její přínos pro personalistiku 22  2.2 Personální diagnostika a její úkoly 24  2.3 Chyby a mýty v personální diagnostice 26   3. Ignorujte požadavek naprosté přesnosti 29   4. Netestujte, diagnostikujte 35  4.1 Rozdělení metod podle počtu zúčastněných osob 36  4.2 Rozdělení metod podle výstupních dat, které poskytují 37   5. Jednoduchost a systematičnost jako řešení 47  5.1 Kritéria dobré metody z hlediska personalisty 48  5.2 Kritéria dobré metody z hlediska diagnostikované osoby 52  5.3 Kritéria dobré metody z hlediska jejího tvůrce 53   6. Jak dosáhnout standardizace diagnostických metod 55  6.1 Trocha statistiky na úvod 57  6.1.1 Zpracování statistických znaků 58  6.1.2 Základní charakteristiky statistických znaků 58  6.2 Úvod do tajů validity 62  6.2.1 Druhy validity a jejich rozdíly 63  6.3 Úvod do tajů reliability 64  6.3.1 Míra a zjišťování reliability 65  6.3.2 Druhy reliability 66  6.3.3 Vztah mezi validitou a reliabilitou při sestavování diagnostických metod 69  6.4 Stanovení potřebných norem 70  6.5 Jednotná administrace „snímání dat“ 71  6.6 Dodržení co nejširšího množství zásad objektivity 72   7. Test vědomostí krok za krokem 73   8. Osobnostní dotazník krok za krokem 85  8.1 Definování charakteristik pro vytvoř


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.