Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Jaroslav Kocourek: Český atlas - Jihozápadní Morava

Mapy, atlasy a průvodce

Jaroslav Kocourek: Český atlas - Jihozápadní Morava

Hodnocení: 1x
  • 4

Český atlas Jižní Čechy je založen na podrobném popisném textu a neobyčejně bohaté obrazové dokumentaci. Atlas představuje všechny známé i méně známé kulturní a historické pamětihodnosti, stejně jako přírodní pozoruhodnosti jihočeské oblasti. Přehledně členěné kapitoly atlasu seznamují s jednotlivými regiony, městy a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Český atlas - Jihozápad..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaroslav Kocourek: Český atlas - Jihozápadní Morava

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 868 Kč

Publikace: Jihozápadní Morava - Jaroslav Kocourek. Další svazek Českého atlasu, věnovaný jihozápadní Moravě, je součástí dosud nejrozsáhlejšího obrazového vlastivědného průvodce o naší zemi . V tomto díle najdeme popis 750 lokalit, 4500 fotografií, rejstřík církevních památek na jihozápadní Moravě, rozsáhlý rejstřík jmen a míst. Vhodný pro motoristy. Publikace: Jihozápadní Morava - Jaroslav Kocourek. ... a dál?

Produkt Jaroslav Kocourek: Český atlas - Jihozápadní Morava

Jaroslav Kocourek: Český atlas - Jihozápadní Morava - parametry

Název produktu: Jaroslav Kocourek: Český atlas - Jihozápadní Morava
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 868 Kč
Maximální cena: 998 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Český atlas Jižní Čechy je založen na podrobném popisném textu a neobyčejně bohaté obrazové dokumentaci. Atlas představuje všechny známé i méně známé kulturní a historické pamětihodnosti, stejně jako přírodní pozoruhodnosti jihočeské oblasti. Přehledně členěné kapitoly atlasu seznamují s jednotlivými regiony, městy a turisticky atraktivními cíli. Součástí atlasu jsou vedle mnoha fotografií a podrobného popisu zajímavých míst také četné mapy a plánky, kresby významných památek a znaky měst a šlechtických rodů. Vyhledávání v knize usnadňuje místní a jmenný rejstřík. Součástí balení je DVD s filmem o jižních Čechách. V této ediční řadě dále vyšly publikace Český atlas Střední Čechy, Český atlas Západní Čechy, Český atlas Severní Čechy a Český atlas Praha (v nabídce též varianta včetně DVD). obrazový vlastivědný průvodce. Další (v pořadí již sedmý) svazek Českého atlasu, věnovaný tentokrát jihozápadní Moravě. Obsahuje popis téměř 750 lokalit a objektů, 4 500 fotografií, rejstřík církevních památek JZ Moravy a rozsáhlý rejstřík jmen a míst. Je součástí dosud nejrozsáhlejšího obrazového vlastivědného průvodce o naší zemi - v celkem devíti svazcích bude představeno více než 6 000 lokalit a objektů, dokumentovaných asi 30 000 fotografiemi, ilustracemi a stovkami map a plánků.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.