Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jaroslav Kňap, Jan Tůma: Cesta Karla Hynka Máchy

Knihy

Jaroslav Kňap, Jan Tůma: Cesta Karla Hynka Máchy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Cesta Karla Hynka Máchy - Putování po přírodních krásách a historických zajímavostech Máchovy stezky a jejím okolí - Jaroslav Kňap;Jan Tůma. Putování po přírodních krásách a historických zajímavostech Máchovy stezky a jejím okolí Naše kniha není klasickým turistickým průvodcem, kterých existuje na knižním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Cesta Karla Hynka Máchy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Kňap, Jan Tůma: Cesta Karla Hynka Máchy koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Kňap, Jan Tůma: Cesta Karla Hynka Máchy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

Naše kniha není klasickým turistickým průvodcem, kterých existuje na knižním trhu celá řada. Chce být prostředníkem k pochopení genia loci krajiny, která kdysi nadchla básníka Karla Hynka Máchu, od je ... a dál?

Produkt Jaroslav Kňap, Jan Tůma: Cesta Karla Hynka Máchy

Jaroslav Kňap, Jan Tůma: Cesta Karla Hynka Máchy - parametry

Název produktu: Jaroslav Kňap, Jan Tůma: Cesta Karla Hynka Máchy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Cesta Karla Hynka Máchy - Putování po přírodních krásách a historických zajímavostech Máchovy stezky a jejím okolí - Jaroslav Kňap;Jan Tůma. Putování po přírodních krásách a historických zajímavostech Máchovy stezky a jejím okolí Naše kniha není klasickým turistickým průvodcem, kterých existuje na knižním trhu celá řada. Chce být prostředníkem k pochopení genia loci krajiny, která kdysi nadchla básníka Karla Hynka Máchu, od jehož narození uplynulo 200 let, a po něm mnoho dalších poetů, prozaiků, malířů, přírodovědců, historiků i současných turistů; v neposlední řadě pak chalupářů, kteří dokázali zachovat a zvelebit cenné stavby lidové architektury dávných let. Na Cestě Karla Hynka Máchy a v jejím okolí najde dnešní poutník vše, co uspokojí jeho zájem o romantiku, dobrodružství a nevšední zážitky. Po celý rok nás zvou úpravná městečka i vesnice s roubenými stavbami. Poznáme středověké hrady, tajemná údolí se starodávnými mlýny, místa dalekých rozhledů, mohutné pískovcové skály porostlé borovými lesy a rozpálené letním sluncem. Půjdeme podél chladivých stružek potoků prodírajících se rozkvetlými loukami, nahlédneme do bizarních roklí s odkazem starých pověstí. Seznámíme se s řadou míst, ke kterým se váže odkaz našich národních dějin. Nuže tedy – vydejme se do tohoto vzrušujícího i uklidňujícího, radostného i zádumčivého, podivného i objevného koutu naší vlasti. Pojďme tam s cílem poznat, prožít, ale i chránit vše, co nám Máchův kraj nabízí. Publikace: Cesta Karla Hynka Máchy - Putování po přírodních krásách a historických zajímavostech Máchovy stezky a jejím okolí - Jaroslav Kňap;Jan Tůma.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.