Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Beneš: Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Beneš: Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu

Hodnocení: 1x
  • 4

Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu - Beneš Jaroslav. Marketing a management jsou vědy, které se neustále vyvíjejí a mění se i jejich terminologie. My budeme vycházet ze současného moderního poznání. Slovní zásoba specifických anglických pojmů usnadňující komunikaci vede k větší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Beneš: Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Beneš: Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 76 Kč

Marketing a management jsou vědy, které se neustále vyvíjejí a mění se i jejich terminologie. Zde autor vychází ze současného moderního poznání. Slovní zásoba specifických anglických pojmů usnadňujíc ... a dál?

Produkt Jaroslav Beneš: Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu

Jaroslav Beneš: Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu - parametry

Název produktu: Jaroslav Beneš: Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 120 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu - Beneš Jaroslav. Marketing a management jsou vědy, které se neustále vyvíjejí a mění se i jejich terminologie. My budeme vycházet ze současného moderního poznání. Slovní zásoba specifických anglických pojmů usnadňující komunikaci vede k větší efektivitě, upřesnění významu a porozumění manažerů po celém světě. Základní slovíčka v publikaci uvedená by měla patřit k mentální výbavě každého studenta a absolventa vyšší odborné školy a vysoké školy bez ohledu na studovaný obor. Je třeba si uvědomit, že jasná, odborná terminologie nevznikla a nepoužívá se proto, aby zmátla, či zkomplikovala rétoriku lidí prostřednictvím použití komplikovaného jazyka, nýbrž aby usnadnila jeho komunikaci. Čtenáře musím upozornit, že se nejedná o klasický překladový slovník, ale slovník, kde se kombinují české a anglické pojmy, a tím se vytváří pojmový a výkladový slovník. Doba si tuto kombinaci žádá a já ji tímto slovníkem uvádím do světa managementu a marketingu. Cílovou skupinou jsou všichni, kteří mají zájem vědět, znát a poznat něco nového a v moderních pojmech se dynamicky orientovat. Pro zábavu v závěru uvádím několik slovíček, které dnešní manažeři při běžném styku používají, a tím je vidět, že i management je bohatý na parodie, slangy i žargony, a tím slouží k pobavení čtenáře. Přesto jsem přesvědčen, že jsem nesepsal všechny pojmy, které v managementu a marketingu jsou. Pojmy se stále aktualizují, vyvíjejí a tak předpokládám možnost dalších doplnění a upřesnění. Mgr. Jaroslav Beneš MBA Slovník moderního manažera - Základní pojmy z marketingu a managementu - Beneš Jaroslav od nakladatelství 108 publishing v kategorii Management, Marketing za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.