Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaromír Kožiak: Smlouva o tichém společenství

Učebnice/Odborná literatura

Jaromír Kožiak: Smlouva o tichém společenství

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Smlouva o tichém společenství - Kožiak Jaromír. Kniha je první monografickou publikací věnovanou tichému společenství na českém knižním trhu. Je výrazně prakticky zaměřená a má sloužit jako právní příručka právníkům, kteří se s tímto smluvním typem setkávají při své činnosti, tedy především advokátům, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jaromír Kožiak: Smlouva o tichém společenství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 166 Kč

Publikace: Smlouva o tichém společenství - Kožiak Jaromír. Kniha je první monografickou publikací věnovanou tichému společenství na českém knižním trhu. Je výrazně prakticky zaměřená a má sloužit jako právní příručka právníkům, kteří se s tímto smluvním typem setkávají při své činnosti, tedy především advokátům, soudcům a notářům.Obsah zahrnuje jak obecnější otázky, mezi které se řadí například základní charakteristika tohoto smluvního typu, výčet jiných právních nástrojů, kterými lze dosáhnout podobných výsledků, » ... a dál?

Produkt Jaromír Kožiak: Smlouva o tichém společenství

Jaromír Kožiak: Smlouva o tichém společenství - parametry

Název produktu: Jaromír Kožiak: Smlouva o tichém společenství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 204 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Smlouva o tichém společenství - Kožiak Jaromír. Kniha je první monografickou publikací věnovanou tichému společenství na českém knižním trhu. Je výrazně prakticky zaměřená a má sloužit jako právní příručka právníkům, kteří se s tímto smluvním typem setkávají při své činnosti, tedy především advokátům, soudcům a notářům.Obsah zahrnuje jak obecnější otázky, mezi které se řadí například základní charakteristika tohoto smluvního typu, výčet jiných právních nástrojů, kterými lze dosáhnout podobných výsledků, a především výklad dotýkající se podstatných částí této smlouvy a rozlišování mezi kogentními a dispozitivními prvky tichého společenství, tak i velmi detailní rozbor jednotlivých specifických institutů vlastních této smlouvě.Publikace obsahuje také vzor smlouvy o tichém společenství s komentářem a řadu vzorových ustanovení, s jejichž pomocí lze smlouvu upravit přesně pro vaše potřeby. Publikace: Smlouva o tichém společenství - Kožiak Jaromír. Praktická právnická příručka zabývající se smlouvami a tichým společenstvím.. Publikace nabízí, jako první kniha na českém trhu, komplexní pohled na problematiku tichého společenství. Nabízí výraznější praktické zaměření a je výbornou příručkou pro právníky, soudce či notáře, kteří se s tichým společenstvím setkávají v praxi. Naleznete v ní obecnější otázky, jako např. základní charakteristiku, výčet právních nástrojů, výklad dotýkající se důležitých částí této smlouvy a rozlišení mezi dispozitivními a kogentními prvky tichého společenství. Dále naleznete také detailní rozbory specifických institutů vlastních této smlouvě či vzory smluv a vzorové ustanovení. Pomocí této knihy lze tak smlouvy upravit přesně podle aktuální potřeby. Jaromír KožiakWolters Kluwer 2011Kniha, čeština, 108 stran Autor knihy Jaromír Kožiak, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.