Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jaromír Beránek: Ekonomika cestovního ruchu

Knihy naučná literatura

Jaromír Beránek: Ekonomika cestovního ruchu

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha se snaží postihnout rozdíly mezi pohledem na cestovní ruch jako odvětví ekonomiky a cestovní ruch jako samostatné odvětví vzhledem k sektorům národního hospodářství. Dále se kniha věnuje úvodu do ekonomiky. Jsou zde vysvětleny základní ekonomické pojmy a také ekonomické a finanční ukazatele v cestovním ruchu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ekonomika cestovního ru..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaromír Beránek: Ekonomika cestovního ruchu koupíte i tady

Specifikace Jaromír Beránek: Ekonomika cestovního ruchu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 151 Kč

Kniha detailně pojednává o mnohostranném jevu současné doby - o mezinárodním i domácím cestovním ruchu ve všech jeho souvislostech. Čtenář v ní najde informace o makroekonomických ukazatelích cestovního ruchu, ekonomických aspektech, mechanismu fungování trhu cestovního ruchu a turistiky i marketingu a propagaci. Publikaci využijí studenti středních, vyšších a vysokých hotelových škol a pracovníci cestovních kanceláří, informačních center a agentur k dalšímu vzdělávání. ... a dál?

Produkt Jaromír Beránek: Ekonomika cestovního ruchu

Jaromír Beránek: Ekonomika cestovního ruchu - parametry

Název produktu: Jaromír Beránek: Ekonomika cestovního ruchu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 277 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha se snaží postihnout rozdíly mezi pohledem na cestovní ruch jako odvětví ekonomiky a cestovní ruch jako samostatné odvětví vzhledem k sektorům národního hospodářství. Dále se kniha věnuje úvodu do ekonomiky. Jsou zde vysvětleny základní ekonomické pojmy a také ekonomické a finanční ukazatele v cestovním ruchu, makroekonomické hlediska (HDP/HNP, import, export, investice, multiplikátor) a konkurenční prostředí. Nechybí ani specifika, principy a problémy ekonomiky cestovního ruchu. Mimo jiné je zde popsána materiálně-technická základna cestovního ruchu doprava, ubytování a stravování, cestovní kanceláře a agentury, zábavní průmysl. Závěr knihy se věnuje mezinárodnímu cestovnímu ruchu, jeho současnému stavu, významu a teoriím mezinárodního obchodu. Kniha je určena pro odbornou veřejnost a školství zabývající se oblastí cestovního ruchu. Kniha detailně pojednává o mnohostranném jevu současné doby - o mezinárodním i domácím cestovním ruchu ve všech jeho souvislostech. Čtenář v ní najde informace o makroekonomických ukazatelích cestovního ruchu, ekonomických aspektech, mechanismu fungování trhu cestovního ruchu a turistiky i marketingu a propagaci. Publikaci využijí studenti středních, vyšších a vysokých hotelových škol a pracovníci cestovních kanceláří, informačních center a agentur k dalšímu vzdělávání. Ekonomika cestovního ruchu - Jaromír Beránek, kolektiv autorů. Cestovní ruch z pohledu ekonomiky. Ekonomika cestovního ruchu - Jaromír Beránek, kolektiv autorů od nakladatelství Mag Consulting v kategorii Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Cestovní ruch z pohledu ekonomiky. Informácie o publikácii ISBN 978-80-86724-46-1,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.