Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jarmila Rýdlová: Právní minirádce pro život

Knihy

Jarmila Rýdlová: Právní minirádce pro život

Hodnocení: 0x
  • 4

Právní minirádce pro život - Rýdlová Jarmila Potýkáte se s reklamací zboží? Víte, na co máte právo, když nakupujete přes internet? Hledáte vhodného dodavatele plynu a elektřiny, ale ztrácíte se v záplavě zaručeně nejvýhodnějších nabídek? Čeká vás rozvod nebo dědické řízení? Přete se se sousedem, kdo má uklidit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90164
skladem

Jaké má kniha
Právní minirádce pro ži..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Rýdlová: Právní minirádce pro život koupíte i tady

Specifikace Jarmila Rýdlová: Právní minirádce pro život

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 184 Kč

Potýkáte se s reklamací zboží? Víte, na co máte právo, když nakupujete přes internet? Hledáte vhodného dodavatele plynu a elektřiny, ale ztrácíte se v záplavě zaručeně nejvýhodnějších nabídek? Přete se se sousedem, kdo má uklidit spadané listí? Kniha provádí čtenáře právní problematikou v běžných životních situacích. ... a dál?

Produkt Jarmila Rýdlová: Právní minirádce pro život

Jarmila Rýdlová: Právní minirádce pro život - parametry

Název produktu: Jarmila Rýdlová: Právní minirádce pro život
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Právní minirádce pro život - Rýdlová Jarmila Potýkáte se s reklamací zboží? Víte, na co máte právo, když nakupujete přes internet? Hledáte vhodného dodavatele plynu a elektřiny, ale ztrácíte se v záplavě zaručeně nejvýhodnějších nabídek? Čeká vás rozvod nebo dědické řízení? Přete se se sousedem, kdo má uklidit spadané listí, nebo vám vadí ustavičný štěkot jeho psa? Na co máte nárok u lékaře? Kniha provádí čtenáře právní problematikou v běžných životních situacích. To vše srozumitelnou a lehce humornou formou, která propojuje teorii s praktickými příklady. Každá kapitola je zakončena kontrolním vědomostním kvízem. Kniha je vhodná nejen pro laického čtenáře, ale rovněž jako doplňující studijní materiál pro studenty SŠ, VOŠ a VŠ, u kterých se předpokládá základní orientace v občanském právu (např. studenti ekonomie, podnikatelství, marketingu, sociální sféry). z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.