Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jarmila Mandžuková: Výživa dětí chutně, pestře, moderně

Knihy

Jarmila Mandžuková: Výživa dětí chutně, pestře, moderně

Hodnocení: 1x
  • 4

K celkovému zdravému vývoji a růstu dítěte je potřebná vyvážená, pestrá a pravidelná výživa. V raném věku dítěte se vytvářejí základy k pozdějším stravovacím návykům. Strava mnohých dětí je jednostranná, doma uvařená jídla jsou ve stále větší míře nahrazována polotovary či již hotovými pokrmy. Popis Ing. Jarmila ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.71429
skladem

Jaké má kniha
Výživa dětí chutně, pes..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jarmila Mandžuková: Výživa dětí chutně, pestře, moderně koupíte i tady

Specifikace Jarmila Mandžuková: Výživa dětí chutně, pestře, moderně

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 127 Kč

Autorka věnovala tuto knihu našim nejmilejším členům rodiny – dětem. Pro děti více než pro dospělé platí, že jejich zdraví je poškozováno nejen tím, co nezdravého jedí, ale také tím, co zdravého nesnědly a pro správný růst a vývoj sníst měly. Kniha si klade nemalý cíl, a to vařit chutně, pestře a moderně. Tedy připravovat takové pokrmy, které vycházejí ze všeobecně uznávaných pravidel zdravého životního stylu a předložit i nejnovější informace o tom, co vše by měla strava obsahovat. Je velmi lehkomyslné spokojovat » ... a dál?

Produkt Jarmila Mandžuková: Výživa dětí chutně, pestře, moderně

Jarmila Mandžuková: Výživa dětí chutně, pestře, moderně - parametry

Název produktu: Jarmila Mandžuková: Výživa dětí chutně, pestře, moderně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

K celkovému zdravému vývoji a růstu dítěte je potřebná vyvážená, pestrá a pravidelná výživa. V raném věku dítěte se vytvářejí základy k pozdějším stravovacím návykům. Strava mnohých dětí je jednostranná, doma uvařená jídla jsou ve stále větší míře nahrazována polotovary či již hotovými pokrmy. Popis Ing. Jarmila Mandžuková se narodila 23. června 1959. Vystudovala Vysokou školu zemědělskou a při Pedagogické fakultě absolvovala žurnalistický kurz. K jejím velkým zálibám patří gastronomie, alternativní metody léčby, zdravý životní styl a astrologie. Od roku 1990 se psaní věnuje profesionálně.

Při přípravě knihy Výživa dětí chutně, pestře, moderně jsem si dala nelehký úkol - problematika výživy je velice složitá a informace v dostupné literatuře často rozporuplné. Snažila jsem se vycházet ze seriózních a uznávaných výživových doporučeních a také trochu z vlastních zkušeností, kterém jsem získala při výchově svých dětí. Součástí knihy jsou jednoduché recepty, které zvládnou i začínající hospodyňky.

Většina maminek se ve výživě dětí řídí především "vrozenými instinkty" a předávavými zvyklostmi. Často se spoléhá na rady svých rodičů či kamarádek. Moc bych si přála, aby se tato kniha stala dobrou kamarádkou a pomůckou všem, kteří se snaží vychovávat svoje děti tak, aby byly zdravé, spokojené a šťastné.

Úryvek z úvodu:

Jídelníček by měl být co nejpestřejší, pokud se budete snažit vařit stále něco jiného a nového, budete mít jistotu, že vaše dítě dostane všechny živiny, které jeho vyvíjející se organismus potřebuje. Jen jídelníček, ve kterém se objeví co nejvíce různých potravin, může zajistit výživové potřeby malých strávníků v plné šíři. Přitom je důležité vařit jednoduchá jídla, vařené, dušené a pečené pokrmy žaludek dětí snadno stráví. Maso nemusí být každodenní nezbytnou potravinou, z bohaté nabídky dalších surovin (zeleniny, obilovin, těstovin a luštěnin) můžeme připravit velmi chutné a výživné bezmasé pokrmy. Dětí trpí důsledky nesprávné výživy mnohem více a daleko častěji než dospělí, neboť mají relativně vyšší příjem živin nutných pro růst a vývoj.

Počet stran: 166

Rozměry: 150 x 215 mm

Vazba: vázaná Další sdělení Další informace o knize Výživa dětí chutně, pestře, moderně naleznete v článku Výživa dítěte od 1 roku do 3 let.

V naší nabídce naleznete také další knihy o dětech.

V naší nabídce naleznete také další knihy od Ing. Jarmily Mandžukové.

Další informace o zdravé výživě dětí naleznete v článku Jak naučit a povzbuzovat děti, aby jedly zdravě. Publikace: Výživa dětí chutně, pestře, moderně - Jarmila Mandžuková. Autorka věnovala tuto knihu našim nejmilejším členům rodiny –

dětem. Pro děti více než pro dospělé platí, že jejich zdraví je

poškozováno nejen tím, co nezdravého jedí, ale také tím, co

zdravého nesnědly a pro správný růst a vývoj sníst měly. Kniha si

klade nemalý cíl, a to vařit chutně, pestře a moderně. Tedy

připravovat takové pokrmy, které vycházejí ze všeobecně uznávaných

pravidel zdravého životního stylu a předložit i nejnovější

i

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.