Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Janíčková S. a: Angličtina - prac. sešit (4. roč. ZŠ)

Knihy

Janíčková S. a: Angličtina - prac. sešit (4. roč. ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Svojí strukturou kopíruje strukturu učebnice: obsahuje 8 tematikých celků a 29 dvoustránkových kapitol. Navíc je za každým tématem zařazena jedna opakovací kapitola. Obsahuje jednoduše formulované zadání ke každému úkolu. Součástí je i Slovníček a Klíč k samostatným úkolům. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Janíčková S. a: Angličtina - prac. sešit (4. roč. ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Janíčková S. a: Angličtina - prac. sešit (4. roč. ZŠ)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 141 Kč

Je určen k rozvoji jazykových kompetencí čtení a psaní. Poskytuje další formy procvičení slovní zásoby, frazeologie a gramatických základů. Součástí pracovního sešitu jsou i samolepky Umožňuje plánová ... a dál?

Produkt Janíčková S. a: Angličtina - prac. sešit (4. roč. ZŠ)

Janíčková S. a: Angličtina - prac. sešit (4. roč. ZŠ) - parametry

Název produktu: Janíčková S. a: Angličtina - prac. sešit (4. roč. ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svojí strukturou kopíruje strukturu učebnice: obsahuje 8 tematikých celků a 29 dvoustránkových kapitol. Navíc je za každým tématem zařazena jedna opakovací kapitola. Obsahuje jednoduše formulované zadání ke každému úkolu. Součástí je i Slovníček a Klíč k samostatným úkolům.

Je určen k rozvoji jazykových kompetencí čtení a psaní.

Poskytuje další formy procvičení slovní zásoby, frazeologie a gramatických základů. Součástí pracovního sešitu jsou i samolepky

Umožňuje plánování a zdokonalování vlastního učení.

Svojí strukturou kopíruje strukturu učebnice: obsahuje 8 tematikých celků a 32 dvoustránkových kapitol. Navíc je za každým tématem zařazena jedna opakovací kapitola.

Každá stránka pracovního sešitu obsahuje vždy tři cvičení různých stupňů obtížnosti. První dvě cvičení jsou zaměřena především na upevnění slovní zásoby a frazeologie. Třetí cvičení je určeno k samostatné práci především dětem, které pracují rychlejším tempem.

Obsahuje jednoduše formulované zadání ke každému úkolu.

Součástí pracovního sešitu je i Slovníček s českým překladem anglického slovíčka a Klíč pro třetí cvičení z každé kapitoly, určené pro rychleji pracující žáky.

S doložkou MŠMT.

A4, sešitová, 98 stran Pracovní sešit k učebnici Angličtiny pro 4.r. ZŠ.. Tento pracovní sešit je určen především k rozvoji jazykových schopností čtení a psaní. Struktura pracovního sešitu kopíruje učebnici. Naleznete v něm 8 tématických celků a 32 kapitol(vždy 2 strany). Pro ještě intenzivnější procvičení je za každým tématem připojena opakovací kapitola. Na každé straně naleznete tři cvičení s různými stupni obtížnosti. Každé cvičení má jednoduše formulované zadání.   Koncept je takový, že se vždy první dvě cvičení zaměřují na upevnění frazeologie a slovní zásoby. Třetí cvičení pak umožňuje samostatnou práci rychlejším studentům. V pracovním sešitu dále naleznete slovníček s překladem anglických slovíček a klíč k třetím cvičením, aby rychlejší studenti mohli ověřovat správnost svých odpovědí. Pracovní sešit je opatřen doložkou MŠMT.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.