MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jana Šrámková: Zázemí

Próza - beletrie

Jana Šrámková: Zázemí

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087429426

Zázemí - Jana Šrámková, Druhá kniha autorky románu Hruškadóttir (2008), jednoho z nejúspěšnějších prozaických debutů posledních let, oceněného Cenou Jiřího Ortena. Ani deník, ani vzpomínky, ani obrázky ze života. Drásavá elegie o ztrátě města, domu, pokoje; babičky, s níž člověk sdílí tvář. Román dosud nenarozených ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Zázemí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Jana Šrámková: Zázemí

Čerstvá hodnocení Jana Šrámková: Zázemí

  • 4

Robin87, 25. listopadu 2015

Útlá a hutná zároveň. Poetická a jemná. Pro mě až přespříliš, ale je tam spousta postřehů, které sama nosím v hlavě, ale nedokázala bych to nikdy tak trefně vyjádřit. Vše životně podstatné - vyrovnávání se se smrtí a vyrovnávání se s rodičovskou rolí. Takové přemítání o životě.


Specifikace Jana Šrámková: Zázemí

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 151 Kč

Zázemí - Jana Šrámková Druhá kniha autorky románu Hruškadóttir (2008), jednoho z nejúspěšnějších prozaických debutů posledních let, oceněného Cenou Jiřího Ortena. Ani deník, ani vzpomínky, ani obrázky ze života. Drásavá elegie o ztrátě města, domu, pokoje; babičky, s níž člověk sdílí tvář. Román dosud nenarozených dětí a už narozených dětí a první zpovědi a tetování na ruce. Příběh malé holčičky, která se bojí, i když už to je dávno žena. Jana Šrámková (1982 ve Vysokém Mýtě) vystudovala Evangelikální teologický » ... a dál?

Produkt Jana Šrámková: Zázemí

Jana Šrámková: Zázemí - parametry

Název produktu: Jana Šrámková: Zázemí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zázemí - Jana Šrámková, Druhá kniha autorky románu Hruškadóttir (2008), jednoho z nejúspěšnějších prozaických debutů posledních let, oceněného Cenou Jiřího Ortena. Ani deník, ani vzpomínky, ani obrázky ze života. Drásavá elegie o ztrátě města, domu, pokoje; babičky, s níž člověk sdílí tvář. Román dosud nenarozených dětí a už narozených dětí a první zpovědi a tetování na ruce. Příběh malé holčičky, která se bojí, i když už to je dávno žena. Jana Šrámková (1982 ve Vysokém Mýtě) vystudovala Evangelikální teologický seminář a Literární akademii Josefa Škvoreckého, kde v současnosti vyučuje tvůrčí psaní. Po debutu Hruškadóttir (2008), oceněném Cenou Jiřího Ortena, vydala knihu pro děti Putování žabáka Filemona (2010). Příležitostně recenzuje beletrii pro A2 a Respekt. Žije v Praze. z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Neznámé nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Jana Šrámková: Zázemí

Robin87, 25. listopadu 2015Útlá a hutná zároveň. Poetická a jemná. Pro mě až přespříliš, ale je tam spousta postřehů, které sama nosím v hlavě, ale nedokázala bych to nikdy tak trefně vyjádřit. Vše životně podstatné - vyrovnávání se se smrtí a vyrovnávání se s rodičovskou rolí. Takové přemítání o životě.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Jana Šrámková: Zázemí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.