Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Palenčárová, Karel Šebesta: Aktivní naslouchání při vyučování

Učebnice/Odborná literatura

Jana Palenčárová, Karel Šebesta: Aktivní naslouchání při vyučování

Hodnocení: 1x
  • 4

Naslouchání je zdaleka nejvyužívanější komunikační dovedností. To dokazují i četné domácí a zahraniční výzkumy, přesto je umění naslouchat věnována v našich školách jen velmi malá pozornost. S nástupem komunikačně orientovaného vyučování od druhé poloviny devadesátých let 20. století se sice si-tuace začíná postupně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Palenčárová, Karel Šebesta: Aktivní naslouchání při vyučování koupíte i tady

Specifikace Jana Palenčárová, Karel Šebesta: Aktivní naslouchání při vyučování

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 150 Kč

Naslouchání je zdaleka nejvyužívanější komunikační dovedností. To dokazují i četné domácí a zahraniční výzkumy, přesto je umění naslouchat věnována v našich školách jen velmi malá pozornost. S nástupem komunikačně orientovaného vyučování od druhé poloviny devadesátých let 20. století se sice situace začíná postupně měnit, změny však výrazně brzdí skutečnost, že učitelům v praxi i studentům stále chybí soustavnější teoreticky podložené a zároveň prakticky orientované poučení o tom, jak umění naslouchat u žáků » ... a dál?

Produkt Jana Palenčárová, Karel Šebesta: Aktivní naslouchání při vyučování

Jana Palenčárová, Karel Šebesta: Aktivní naslouchání při vyučování - parametry

Název produktu: Jana Palenčárová, Karel Šebesta: Aktivní naslouchání při vyučování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 187 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Naslouchání je zdaleka nejvyužívanější komunikační dovedností. To dokazují i četné domácí a zahraniční výzkumy, přesto je umění naslouchat věnována v našich školách jen velmi malá pozornost. S nástupem komunikačně orientovaného vyučování od druhé poloviny devadesátých let 20. století se sice si-tuace začíná postupně měnit, změny však výrazně brzdí skutečnost, že učitelům v praxi i studentům stále chybí soustavnější teoreticky podložené a zároveň prakticky orientované poučení o tom, jak umění naslouchat u žáků rozvíjet. Tato publikace se pokouší tuto mezeru zaplnit. Je věnována metodice rozvíjení dovednosti naslouchat aktivně a s porozuměním při výuce mateřského jazyka na 1. stupni ZŠ. Autoři vycházejí z komunikačního pojetí jazykového vyučování, zasazují umění naslouchat a jeho rozvíjení do obecnějšího rámce rozvíjení komunikačních dovedností a aktivit dítěte, podávají metodické pokyny a doporučení, jak při výuce na 1. stupni ZŠ postupovat, a nabízejí příklady cvičení či aktivit, jež mohou učitelé při výuce využít. (rozvíjení komunikačních dovedností na 1. stupni ZŠ) Aktivní naslouchání při vyučování - Palenčárová Jana, Šebesta Karel. Aktivní naslouchání při vyučování - Palenčárová Jana, Šebesta Karel od nakladatelství v kategorii Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Jana Palenčárová, Karel Šebesta, Druh sortimentu : Kniha, Aktivní naslouchání při vyučování, Jazyk : Čeština, Počet stran : 104 Aktivní naslouchání při vyuč. - Rozvíjení komunik.dovedností - Edice: Pedagogická praxe - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.