MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jan Vladislav: Otevřený deník

Próza - beletrie

Jan Vladislav: Otevřený deník

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072154432

Otevřený deník - Jan Vladislav . Základem Otevřeného deníku básníka, esejisty, překladatele, editora a autora pohádek Jana Vladislava (1923-2009) jsou deníkové záznamy, které si jako signatář Charty 77 vedl v Praze od ledna 1977 do ledna 1981, kdy byl donucen odejít do exilu ve Francii. Po dobu dalších téměř třiceti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77882
skladem

Jaké má kniha
Otevřený deník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jan Vladislav: Otevřený deník

Specifikace Jan Vladislav: Otevřený deník

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 501 Kč

Kniha – autor Jan Vladislav, 1006 stran, česky, pevná s přebalem matná. Základem Otevřeného deníku básníka, esejisty, překladatele, editora a autora pohádek Jana Vladislava (1923-2009) jsou deníkové záznamy, které si jako signatář Charty 77 vedl v Praze od ledna 1977 do ledna 1981, kdy byl donucen odejít do exilu ve Francii. Po dobu dalších téměř třiceti let texty svých záznamů obohacoval o úvahové a esejistické pasáže a vytvořil tak summu své celoživotní spisovatelské zkušenosti a obecně platné svědectví o » ... a dál?

Produkt Jan Vladislav: Otevřený deník

Jan Vladislav: Otevřený deník - parametry

Název produktu: Jan Vladislav: Otevřený deník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 501 Kč
Maximální cena: 539 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Otevřený deník - Jan Vladislav . Základem Otevřeného deníku básníka, esejisty, překladatele, editora a autora pohádek Jana Vladislava (1923-2009) jsou deníkové záznamy, které si jako signatář Charty 77 vedl v Praze od ledna 1977 do ledna 1981, kdy byl donucen odejít do exilu ve Francii. Po dobu dalších téměř třiceti let texty svých záznamů obohacoval o úvahové a esejistické pasáže a vytvořil tak summu své celoživotní spisovatelské zkušenosti a obecně platné svědectví o osudu humanitního vzdělance ve střední Evropě dvacátého století. Přestože Jan Vladislav práci na svém stěžejním díle nedokončil, jeho Otevřený deník patří vedle Celého života Jana Zábrany, Divišovy Teorie spolehlivosti, Deníku Pavla Juráčka a Letu let Josefa Hiršala a Bohumily Grögerové k nejdůležitějším novodobým českým literárním dílům psaným na deníkovém půdorysu. Kniha je doplněna ediční poznámkou a jmenným rejstříkem. Otevřený deník - Jan Vladislav od nakladatelství Torst v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Jan Vladislav: Otevřený deník

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.