Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jan Svoboda: Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku

Knihy naučná literatura

Jan Svoboda: Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku

Hodnocení: 1x
  • 4

Projevy agrese, nezvládané emoce vyjadřující spíše negativní postoje, mohou být samozřejmě důsledkem mnoha jiných příčin a nejspíše bývají důsledkem jejich kombinace. Cílem knihy je předat čtenáři podstatné a výzkumy získané informace o současných dětech, a to v souvislosti s řešením situací, které běžně nastávají. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Agrese a agresivita v p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Svoboda: Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku koupíte i tady

Specifikace Jan Svoboda: Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 171 Kč

Projevy agrese, nezvládané emoce vyjadřující spíše negativní postoje, mohou být samozřejmě důsledkem mnoha jiných příčin a nejspíše bývají důsledkem jejich kombinace. Cílem knihy je předat čtenáři podstatné a výzkumy získané informace o současných dětech, a to v souvislosti s řešením situací, které běžně nastávají. Kniha pomáhá čtenáři pochopit, co je příčinou agresivity u dětí, a navrhuje možné postupy řešení. Také upozorňuje na zásadní výchovné chyby, kterých se dopouštějí » ... a dál?

Produkt Jan Svoboda: Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku

Jan Svoboda: Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku - parametry

Název produktu: Jan Svoboda: Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 252 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Projevy agrese, nezvládané emoce vyjadřující spíše negativní postoje, mohou být samozřejmě důsledkem mnoha jiných příčin a nejspíše bývají důsledkem jejich kombinace.

Cílem knihy je předat čtenáři podstatné a výzkumy získané informace o současných dětech, a to v souvislosti s řešením situací, které běžně nastávají. Obecně jsou stížnosti na zvyšující se agresivitu. Ano, ta opravdu existuje. Vždy však jako důsledek, není příčinou sama o sobě. Kniha pomáhá čtenáři pochopit, co je příčinou agresivity u dětí, a navrhuje možné postupy řešení. Také upozorňuje na zásadní výchovné chyby, kterých se dopouštějí současní rodiče – hlavně pod tlakem výchovných mýtů, které konzumní společnost propaguje. Veškerá teoretická pojednání jsou umocněna kazuistikami a jejich řešením. Kniha je určena především vyučujícím v MŠ a v prvních dvou třídách školy ZŠ. Kniha osloví také rodiče a vychovatele dětí věkové skupiny předškolních dětí a dětí těsně po zahájení školní docházky.

PhDr. Jan Svoboda vyučuje na PdF Ostravské univerzity v Ostravě. Je poradenský psycholog a akreditovaný lektor pro všechny typy škol. V Portálu vyšla jeho kniha Modelkou v padesáti, která představuje příběhy z pedagogicko-psychologické poradny. kniha, Agrese a agresivita v předškolním a mladším školním věku, Jan Svoboda, PORTÁL Jan SvobodaPORTÁL 2014Kniha, čeština, 192 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.