Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Štulík: Poranění krční páteře

Učebnice/Odborná literatura

Jan Štulík: Poranění krční páteře

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Tomáš Vyskočil, Jan Štulík, Zdeněk Klézl, Friedrich Magerl, Petr Šebesta, Jan Kryl, Monotematická publikace zpracovává v 16 kapitolách problematiku poranění krční páteře. Mezinárodní autorský kolektiv se podrobně věnuje historii chirurgie páteře, vývoji páteře, chirurgické anatomii, klasifikacím, diagnostice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Poranění krční páteře
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Štulík: Poranění krční páteře koupíte i tady

Specifikace Jan Štulík: Poranění krční páteře

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 627 Kč

Monotematická publikace zpracovává v 16 kapitolách problematiku poranění krční páteře. Mezinárodní autorský kolektiv se podrobně věnuje historii chirurgie páteře, vývoji páteře, chirurgické anatomii, ... a dál?

Produkt Jan Štulík: Poranění krční páteře

Jan Štulík: Poranění krční páteře - parametry

Název produktu: Jan Štulík: Poranění krční páteře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 627 Kč
Maximální cena: 900 Kč
Ušetríte až: 273 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Tomáš Vyskočil, Jan Štulík, Zdeněk Klézl, Friedrich Magerl, Petr Šebesta, Jan Kryl, Monotematická publikace zpracovává v 16 kapitolách problematiku poranění krční páteře. Mezinárodní autorský kolektiv se podrobně věnuje historii chirurgie páteře, vývoji páteře, chirurgické anatomii, klasifikacím, diagnostice a léčbě jednotlivých typů poranění, včetně poúrazových deformit. Součástí každé kapitoly je vlastní soubor pacientů autorů s výsledky léčení nebo výsledky z multicentrických studií. Klinický souhrn na konci kapitol umožňuje čtenáři rychlou orientaci a zopakování základních principů. Dlouholeté zkušenosti autorů s léčením závažných poranění krční páteře podtrhuje rozsáhlá obrazová dokumentace. Kniha je primárně určena páteřním chirurgům-specialistům, základní informace však přináší i pro ortopedy, neurochirurgy, traumatology a chirurgy. Druh sortimentu : Kniha, Poranění krční páteře, Jazyk : Čeština, Počet stran : 280 Monografie je v české literatuře jediným titulem, který uceleně mapuje problematiku poruch spánku a bdění a informuje o pokroku ve fyziologii spánku i snění, vyšetřovacích metodách, etiologii a patogenezi, diagnostice a léčbě jednotlivých spánkových poruch. Publikace vychází po 10 letech jako zcela přepracované vydání a ukazuje na dynamický rozvoj oboru spánkové medicíny. Je určena nejen pro úzce specializované zájemce o spánkovou problematiku, ale pro svůj interdisciplinární ráz a nové klasifikační pojetí je využitelná k postgraduálnímu vzdělávání lékařů všech specializací (praktických lékařů, neurologů, psychiatrů, internistů - zejména pneumologů, dále pediatrů, otorinolaryngologů, stomatologů), ale také psychologů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.