MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Jan Sojka: Krypty

Knihy poezie

Jan Sojka: Krypty

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087289242

Krypty - Jan Sojka Pro jeho poezii je tak příznačná tradiční, pevná a v dobrém smyslu slova konzervativní stavba verše cíleně propojována s moderní výpovědí současného člověka. Sojka tentokrát své básně prvořadě nekoncipuje jako generační výpověď. Vychází ze svého soukromého světa a v tomto duchu píše především texty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52222
skladem

Jaké má kniha
Krypty
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jan Sojka: Krypty

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 20 Kč

Pro jeho poezii je tak příznačná tradiční, pevná a v dobrém smyslu slova konzervativní stavba verše cíleně propojována s moderní výpovědí současného člověka. Sojka tentokrát své básně prvořadě nekoncipuje jako generační výpověď. Vychází ze svého soukromého světa a v tomto duchu píše především texty (k) sobě a o sobě. (cit. Martin Šíp) Výtvarný doprovod této knize tvoří kresby pastelem plzeňského výtvarníka Václava Maliny, které vznikly v krátkém (měsíčním) období roku 2013. ... a dál?

Produkt Jan Sojka: Krypty

Výrobek Jan Sojka: Krypty neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Jan Sojka: Krypty - parametry

Název produktu: Jan Sojka: Krypty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 20 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Krypty - Jan Sojka Pro jeho poezii je tak příznačná tradiční, pevná a v dobrém smyslu slova konzervativní stavba verše cíleně propojována s moderní výpovědí současného člověka. Sojka tentokrát své básně prvořadě nekoncipuje jako generační výpověď. Vychází ze svého soukromého světa a v tomto duchu píše především texty (k) sobě a o sobě. (cit. Martin Šíp) Výtvarný doprovod této knize tvoří kresby pastelem plzeňského výtvarníka Václava Maliny, které vznikly v krátkém (měsíčním) období roku 2013. z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie od Galerie města Plzně naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha KRYPTY Jana Sojky, plzeňského básníka, prozaika, divadelníka a středoškolského pedagoga, je jeho v pořadí třetí samostatnou knihu veršů. Imago et verbum – svazek 18


Přidat recenzi pro Jan Sojka: Krypty

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.