MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ján Praško: Asertivita v partnerství

Knihy naučná literatura

Ján Praško: Asertivita v partnerství

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788024712468

Publikace: Asertivita v partnerství - Praško Ján. Tato publikace je určena všem lidem, kteří se trápí partnerskými problémy a konflikty, pokládají je za zbytečné a chtějí se jich zbavit. První část je věnována typickým problémovým typům manželství, a je ilustrována názornými příklady. Ve druhé části jsou partnerské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68592
skladem

Jaké má kniha
Asertivita v partnerství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Ján Praško: Asertivita v partnerství

Specifikace Ján Praško: Asertivita v partnerství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Elektronická kniha - autor Ján Praško, 240 stran. Tato publikace je určena všem lidem, kteří se trápí partnerskými problémy a konflikty, pokládají je za zbytečné a chtějí se jich zbavit. První část je věnována typickým problémovým typům manželství, a je ilustrována názornými příklady. Ve druhé části jsou partnerské problémy analyzovány na základě myšlenkových, postojových a komunikačních vzorců partnerů. Manželský pár si v této části může objevit a analyzovat podrobnou mapu vlastních problémů. Porozumění tomu, co » ... a dál?

Produkt Ján Praško: Asertivita v partnerství

Ján Praško: Asertivita v partnerství - parametry

Název produktu: Ján Praško: Asertivita v partnerství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 203 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Asertivita v partnerství - Praško Ján. Tato publikace je určena všem lidem, kteří se trápí partnerskými problémy a konflikty, pokládají je za zbytečné a chtějí se jich zbavit. První část je věnována typickým problémovým typům manželství, a je ilustrována názornými příklady. Ve druhé části jsou partnerské problémy analyzovány na základě myšlenkových, postojových a komunikačních vzorců partnerů. Manželský pár si v této části může objevit a analyzovat podrobnou mapu vlastních problémů. Porozumění tomu, co se s člověkem během partnerských problémů děje, je pak důležitým předpokladem pro změnu stavu. Ve třetí části jsou uvedeny nejdůležitější přístupy ke změně situace – práce s negativními myšlenkami a postoji, postupný nácvik partnerské asertivity a společné plánování budoucnosti. Text je ilustrován řadou příkladů a proložen množstvím cvičení určených k postupnému překonávání partnerských komunikačních problémů. Knížka obsahuje řadu příběhů párů s manželskými problémy a způsoby, jak se jim je podařilo odstranit. Publikace: Asertivita v partnerství - Praško Ján. Tato kniha je věnována všem lidem,kteří se trápí problémy a konflikty v partnerském vztahu a chtěli by se jich zbavit.Je o laskavé toleranci, pozornosti,vstřícnosti,ochotě překonat vlastní sebestřednost,o lásce a způsobech,jak ji vzájemně vyjádřit.Radí,jak tyto dovednosti posilovat v sobě i v druhých,jak je rozvíjet a pěstovat. Ján PraškoJak zlepšit kvalitu partnerského vztahuGRADA 2005, edice Psychologie pro každéhoKniha, čeština, 236 stranJak řešit problémy v partnerství


Přidat recenzi pro Ján Praško: Asertivita v partnerství

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.