Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Mattioli, Stanislav Navrátil: Problémové chování dětí a mládeže

Učebnice/Odborná literatura

Jan Mattioli, Stanislav Navrátil: Problémové chování dětí a mládeže

Hodnocení: 1x
  • 4

Problémové chování dětí a mládeže - Jak mu předcházet, jak ho eliminovat - Navrátil Stanislav, Mattioli Jan. Obsah knihy vychází z faktu, že častým zdrojem nežádoucího chování dětí a mládeže jsou chybná osobní pojetí výchovy, učení, vyučování a pedagogické komunikace jednotlivých rodičů, vychovatelů a učitelů a jim ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Jaké má kniha
Problémové chování dětí..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Mattioli, Stanislav Navrátil: Problémové chování dětí a mládeže koupíte i tady

Specifikace Jan Mattioli, Stanislav Navrátil: Problémové chování dětí a mládeže

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 161 Kč

Problémové chování dětí a mládeže - Jan Mattioli; Stanislav Navrátil Obsah knihy vychází z faktu, že častým zdrojem nežádoucího chování dětí a mládeže jsou chybná osobní pojetí výchovy, učení, vyučování a pedagogické komunikace jednotlivých rodičů, vychovatelů a učitelů a jim odpovídající činnosti využívané v průběhu výchovně-vzdělávací práce. První část publikace se zaměřuje na rozbor a zhodnocení konkrétních podob chybného pojetí výchovy, učení a vyučování a na popis jejich vlivů na vznik nežádoucího chování » ... a dál?

Produkt Jan Mattioli, Stanislav Navrátil: Problémové chování dětí a mládeže

Jan Mattioli, Stanislav Navrátil: Problémové chování dětí a mládeže - parametry

Název produktu: Jan Mattioli, Stanislav Navrátil: Problémové chování dětí a mládeže
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Problémové chování dětí a mládeže - Jak mu předcházet, jak ho eliminovat - Navrátil Stanislav, Mattioli Jan. Obsah knihy vychází z faktu, že častým zdrojem nežádoucího chování dětí a mládeže jsou chybná osobní pojetí výchovy, učení, vyučování a pedagogické komunikace jednotlivých rodičů, vychovatelů a učitelů a jim odpovídající činnosti využívané v průběhu výchovně-vzdělávací práce. První část publikace se zaměřuje na rozbor a zhodnocení konkrétních podob chybného pojetí výchovy, učení a vyučování a na popis jejich vlivů na vznik nežádoucího chování dětí a mládeže. Druhá část předkládá alternativy pedagogických činností, které pomáhají předcházet vzniku nevhodného chování, a popisuje podmínky pro jejich využití ve výchovně-vzdělávací praxi. Kniha je určena studentům pedagogických oborů, pedagogům, výchovným poradcům, vychovatelům apod. Problémové chování dětí a mládeže - Jak mu předcházet, jak ho eliminovat - Navrátil Stanislav, Mattioli Jan od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jak mu předcházet, jak ho eliminovat.. Publikace poukazuje na fakt, že nežádoucí chování dítěte může být často způsobeno chybami ve vyučování, komunikaci či učení, které je předkládáno rodiči a učíteli (popř. vychovateli). Začátek je věnován rozboru a hodnocení konkrétních podob jednotlivých chyb, kterých se můžeme ve výchově či učení dopustit. Zároveň je poukázáno na vlivy, které nežádoucí chování dítěte mohou odstartovat. Následující část je poté věnována alternativám pedagogických činností, které by chybám měli předcházet. Publikaci jistě ocené studenti pedagogických oborů, vychovatelé, učitelé, ale i výchovní poradci a široká veřejnost. Jan Mattioli; Stanislav NavrátilGRADAKniha, čeština, 128 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.