Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Keller: Sociologie organizace a byrokracie

Učebnice/Odborná literatura

Jan Keller: Sociologie organizace a byrokracie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sociologie organizace a byrokracie vychází opět po jedenácti letech. Kniha byla přepracována a rozšířena především ve dvou ohledech. Zatímco původní vydání z roku 1996 vycházelo primárně z francouzské literatury, toto nové vydání je postaveno především na literatuře anglosaské. Díky tomu bylo možno dát větší prostor ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77157

Jaké má kniha
Sociologie organizace a..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Keller: Sociologie organizace a byrokracie koupíte i tady

Specifikace Jan Keller: Sociologie organizace a byrokracie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Sociologie organizace a byrokracie vychází opět po jedenácti letech. Kniha byla přepracována a rozšířena především ve dvou ohledech. Zatímco původní vydání z roku 1996 vycházelo primárně z francouzské ... a dál?

Produkt Jan Keller: Sociologie organizace a byrokracie

Jan Keller: Sociologie organizace a byrokracie - parametry

Název produktu: Jan Keller: Sociologie organizace a byrokracie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sociologie organizace a byrokracie vychází opět po jedenácti letech. Kniha byla přepracována a rozšířena především ve dvou ohledech. Zatímco původní vydání z roku 1996 vycházelo primárně z francouzské literatury, toto nové vydání je postaveno především na literatuře anglosaské. Díky tomu bylo možno dát větší prostor směrům, jako je institucionalismus nebo kontingenční přístup. S tím souvisí i druhá změna. Kniha je obohacena o nejnovější literaturu, která reflektuje ústup organizační společnosti a organizačního člověka ve prospěch takzvané společnosti sítí. Odtud nejnaléhavější otázky dnešního výzkumu organizaci: Jsou velké byrokratické organizace skutečně na ústupu? Ovlivní probíhající přechod firem na volnější síťové uspořádání také organizace v oblasti správní a sociální? A jak bude vůbec vypadat soužití masivních organizaci s měnlivými sítěmi? Více než deset let, které uplynuly od prvního vydání knihy, naléhavost těchto otázek umocnilo a postavilo klasickou sociologii organizace a klasickou

kritiku byrokracie do nového světla. Sociologie organizace a byrokracie - Jan Keller od authora Jan Keller a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha seznamuje s vývojem a současným stavem bádání v oblasti velkých a komplexních moderních organizací.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.