Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen James Patterson, Gabrielle Charbonnet: Čarodějka a čaroděj

Knihy pro děti a mládež

James Patterson, Gabrielle Charbonnet: Čarodějka a čaroděj

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Gabrielle Charbonnetová, James Patterson, Čarodějka a čaroděj je světový bestseller, jehož autory jsou Gabrielle Charbonnetová a slavný autor oblíbených detektivek James Patterson . V zemi se chopil moci nový nenávistný systém. Jeho tvůrce a nejmocnější z mocných si říká Jediný, který je jediný. Systém dostal ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čarodějka a čaroděj
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? James Patterson, Gabrielle Charbonnet: Čarodějka a čaroděj koupíte i tady

Specifikace James Patterson, Gabrielle Charbonnet: Čarodějka a čaroděj

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 68 Kč

Seznamte se s novou strhující a napínavou trilogií Čaroděj a čarodějka, celosvětovým knižním hitem nejen pro děti a mládež od bestsellerového autora Jamese Pattersona! Hlavní hrdinové, sourozenci Wist ... a dál?

Produkt James Patterson, Gabrielle Charbonnet: Čarodějka a čaroděj

James Patterson, Gabrielle Charbonnet: Čarodějka a čaroděj - parametry

Název produktu: James Patterson, Gabrielle Charbonnet: Čarodějka a čaroděj
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 68 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Gabrielle Charbonnetová, James Patterson, Čarodějka a čaroděj je světový bestseller, jehož autory jsou Gabrielle Charbonnetová a slavný autor oblíbených detektivek James Patterson . V zemi se chopil moci nový nenávistný systém. Jeho tvůrce a nejmocnější z mocných si říká Jediný, který je jediný. Systém dostal název Nový pořádek. Vše, co lidé měli rádi, je nyní zakázáno. Jsou zakázány knihy, hudba, umění a především veškerá kouzla a magie. Kdo by byl chycen při porušení zákazu, byl by velice tvrdě potrestán. Jediný, který je jediný nezná slitování a na své straně má i policii, která bezodkladně splní každý jeho příkaz. Hlavně poslední z jmenovaných zákazů se stane mnoha lidem osudným. Vypadá to, že nejvyšší má dokonalý přehled o lidech, kteří v zemi žijí. Přes noc se tisíce patnáctiletých dětí ocitnou ve vězení bez rodin, bez přátel a bez pomoci. Čeká je obvinění a odsouzení ať jsou vinni nějakým přečinem nebo ne. Mnoho děti trpí ve vězení a mnoho jich je nezvěstných. Uprostřed jedné noci vpadne policie do domova sourozenců Allgoodových. Vytáhnou patnáctiletou Wisty a sedmnáctiletého Whita z postelí a odvlečou je do vězení. Jediné vysvětlení, kterého se jim dostane je, že jsou obviněni z čaroděnictví. Bratr a sestra obinění nechápou, nikdy na sobě žádné známky moci nepozorovali a tady jim tvrdí, že jsou čarodějka a čaroděj . Noční přepadení Wisty rozlítilo natolik, že se v okamžiku největšího vzteku rozzáří zeleným světlem a z prstů jí šlehají blesky. To ovšem může posloužit jako důkaz proti ní, a tak se Whit celou myslí soustředí na to, jak sestře pomoci. A stane se, že silou své mysli vyvolá vítr tak silný, že uhasí i plameny, které sestra rozpoutala. To ovšem mění situaci. Sourozenci, kteří poprvé zjistili, že opravdu nějaké schopnosti mají se staví do čela odporu proti nejvyššímu. Stanou se vůdci povstání, ale nebudou to mít jednoduché, protože se teprve musí naučit své schopnosti ovládat a používat s mírou. Druh sortimentu : Kniha, Čarodějka a čaroděj, Jazyk : Čeština, Počet stran : 216 Publikace: Čarodějka a čaroděj - James Patterson;Gabrielle Charbonnetová. Strhující vyprávění o sourozencích Wisty a Whit Allgoodových. Wisty

je patnáct a bratrovi sedmnáct. Uprostřed noci jsou z domova

odvlečeni tajnou policií “Nového pořádku”, zločinného režimu, který

se ujal moci. Stejně tak se ocitly ve vězení i tisíce

patnáctiletých dětí, mnoho jich je nezvěstných. Nový režim zakazuje

hudbu, knihy, umění - a také kouzla. V hierarchii mocných je

nejvyšší “Jediný, který je Jediný”. Oba sourozenci jsou obviněni z

čarodějnictví a obvinění nerozumí. Nikdy na sobě nepozorovali něco

zvláštního a neobyčejného. V nejvyšším rozčilení nočního přepadení

se Wisty najednou rozzáří zeleným světlem a z prstů jí šlehají

blesky. Aby rychle smazal úkaz, který svědčí proti ní, Whit způsobí

silný vítr, který plameny uhasí. Do té doby o svých schopnostech

netušili. Stanou se vůdci hnutí odporu, s kouzly však nemají

zkušenosti a teprve se je učí zvládat... Poutavá, nap


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.