MENU

Srovnání cen » Audio a Mp3 » Sluchátka » Sluchátka za uši » Srovnání cen JABRA PRO 925

Sluchátka za uši

JABRA PRO 925

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5706991016659

SPECIFIKACE Konektivita Bezdrátová technologie: Bluetooth Podporuje Bluetooth™ a bezdrátové připojení pomocí tohoto rozhraní Verze Bluetooth: 4.0 Podporuje Bluetooth® verze 4.0 Dosah při telefonování: Až 100 m Dosah při telefonování: Až 300stop Dosah při telefonování definuje, jak daleko se můžete nacházet od ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen JABRA PRO 925

Specifikace JABRA PRO 925

Kategorie Sluchátka za uši
Výrobce JABRA
Nejnižší cena 5 627 Kč
Přenos signálu Bezdrátová
Požadované vlastnosti Bluetooth

Řada JABRA PRO 900 patří mezi profesionální bezdrátové náhlavní soupravy navržené pro maximální výkon. Nyní mohou všichni ve vaší kanceláři využívat výhod těchto bezdrátových řešení, jako jsou vyšší produktivita a pohodlí. Jednoduché, intuitivní a vysoce kvalitní bezdrátové řešení. Provedení: Provedení na jedno ucho, koženkový polštářek Konektivita: Stolní telefon, BT Připojení: Možnost připojení ke stolnímu telefonu, mobilní telefon Mikrofon: Typ mikrofonu - NC - potlačení hluku (vhodné do hlučného prostředí) » ... a dál?

Produkt JABRA PRO 925

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Jabra BT2047 Black

Jabra BT2047 Black

od 382 Kč

Jabra Classic Red

Jabra Classic Red

od 749 Kč

Jabra Stealth UC

Jabra Stealth UC

od 2 236 Kč

JABRA STEALTH UC

JABRA STEALTH UC

od 2 236 Kč

JABRA Classic

JABRA Classic

od 749 Kč

JABRA PRO 925 - parametry

Název produktu: JABRA PRO 925
Výrobce: JABRA
Minimální cena: 5 627 Kč
Maximální cena: 8 785 Kč
Ušetríte až: 3 158 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Přenos signálu Bezdrátová
Požadované vlastnosti Bluetooth
Podrobný popis:

SPECIFIKACE Konektivita Bezdrátová technologie: Bluetooth Podporuje Bluetooth™ a bezdrátové připojení pomocí tohoto rozhraní Verze Bluetooth: 4.0 Podporuje Bluetooth® verze 4.0 Dosah při telefonování: Až 100 m Dosah při telefonování: Až 300stop Dosah při telefonování definuje, jak daleko se můžete nacházet od základny náhlavní soupravy, aniž by se připojení či hovor přerušily Automatické párování: Ano Při použití funkce Automatické párování bude zařízení automaticky spárováno se zařízeními Bluetooth™, která tuto funkci podporují Komunikace v blízkém poli NFC – obvodové párování: Ano Komunikace v blízkém poli NFC (neboli obvodové párování) je funkce snadného párování, která propojuje dvě blízko u sebe umístěná zařízení. Používání: Spolupracuje s mobilními telefony Stolní telefony (USB) Streamování hudby: Ano Zařízení může streamovat hudbu ze zdroje, jako je například chytrý telefon, notebook s rozhraním Bluetooth, tablet nebo MP3 přehrávač Reproduktory Frekvenční charakteristika:

Narrowband|Wideband Frekvenční charakteristika popisuje rozsah možných frekvencí reproduktoru (v hertzích) Režim naslouchání: Jedno ucho Nabízí mono zvuk prostřednictvím jednoho reproduktoru Mikrofon Typ mikrofonu: Potlačení hluku Vylepšuje čistotu hovorů eliminací hluku z kanceláře. Typ raménka mikrofonu: Pevné Pevné raménko mikrofonu má stanovenou délku, která je obvykle daná konstrukcí Funkce ztlumení: Ano Ztlumení vám dává možnost ztlumit/zrušit ztlumení mikrofonu přímo na zařízení Baterie a napájení Doba hovoru: Až Up to 12 hours hodin(y) Doba hovoru je maximální doba, po kterou můžete hovořit, než dojde k vybití zdrojů napájení Pohotovostní doba: Až 168 hodin(y) Pohotovostní doba je maximální doba, po kterou zařízení zůstane zapnuto Doba nabíjení: Až 180minut Doba nabíjení je maximální doba, po kterou bude trvat úplné dobití baterie Design Způsob nošení: Behind-the-neck Závěs za ucho nebo přes ucho – ohebný závěs, který umožňuje připevnit přijímač jemně a pohodlně k ušnímu boltci Spona přes hlavu je

plně nastavitelná, je určena k nošení na temeni hlavy Hmotnost: 28gramy Hmotnost výrobku (v gramech) Typ náušníku: Koženkové S Malé (S) koženkové náušníky Bezdrátové řešení pro každého. Jabra Pro™ 925 s duálním připojením je profesionální náhlavní souprava Bluetooth, navržená k maximální výkonnosti. Nyní může každý ve vaší kanceláři využít výhod vyšší produktivity a pohodlí, které tato bezdrátová sada přináší. Snadné, intuitivní a vysoce kvalitní multifunkční bezdrátové řešení. Bezdrátová náhlavní souprava Bluetooth s duálním připojením Bezdrátovou náhlavní soupravu můžete připojit se svým stolním telefonem a i zařízeními Bluetooth najednou. Operační rádius je až 100 metrů od základny k náhlavní soupravě a od náhlavní soupravy k zařízení s podporou Bluetooth třídy 1. Bezdrátová telefonní náhlavní souprava bez obav z vybití baterie Až 12 hodin hovoru a 7 dnů v pohotovostním režimu. Bezdrátová kancelářská náhlavní souprava „hot desking“ Využijte svou bezdrátovou náhlavní


Přidat recenzi pro JABRA PRO 925

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.