Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen J. T. Garrett, Michael Tlanusta Garrett: Medicína indiánských šamanů

Knihy

J. T. Garrett, Michael Tlanusta Garrett: Medicína indiánských šamanů

Hodnocení: 1x
  • 4

Praktický průvodce obřady a tradicemi Kniha (Završený kruh) shromažduje techniky zastupující původní americké kultury z celé Ameriky, které učí vnitřní dynamice opravdových vztahů a aplikují ji na cestu léčení. Čtyři směry, čtyři období a čtyři živly tvořiící posvátné kolo Kruhu života musí být ve správném vzájemném ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Medicína indiánských ša..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? J. T. Garrett, Michael Tlanusta Garrett: Medicína indiánských šamanů koupíte i tady

Specifikace J. T. Garrett, Michael Tlanusta Garrett: Medicína indiánských šamanů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 170 Kč

Kniha Medicína indiánských šamanů shromažďuje techniky zastupující původní americké kultury z celé Ameriky, které učí vnitřní dynamice opravdových vztahů a aplikují jí na cestu léčení. Čtyři směry, čtyři období, čtyři živly tvořící posvátné kolo Kruhu života musí být ve správném vzájemném vztahu, jinak vše končí v disharmonii. Rituály původních Američanů vždy zdůrazňovaly obnovení rovnováhy prostřednictvím obřadů, které tvoří fórum pro učení, přechod a vyjádření osobního růstu. ... a dál?

Produkt J. T. Garrett, Michael Tlanusta Garrett: Medicína indiánských šamanů

J. T. Garrett, Michael Tlanusta Garrett: Medicína indiánských šamanů - parametry

Název produktu: J. T. Garrett, Michael Tlanusta Garrett: Medicína indiánských šamanů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praktický průvodce obřady a tradicemi Kniha (Završený kruh) shromažduje techniky zastupující původní americké kultury z celé Ameriky, které učí vnitřní dynamice opravdových vztahů a aplikují ji na cestu léčení. Čtyři směry, čtyři období a čtyři živly tvořiící posvátné kolo Kruhu života musí být ve správném vzájemném vztahu, jinak vše končí v disharmonii. Rituály původních Američanů vždy zdůrazňovaly obnovení rovnováhy prostřednictvím obřadů, které tvoří fórum pro učení, přechod a vyjádření osobního růstu. V knize nám autoři nabízejí tradiční cvičení, poučné příběhy a rituály, které zkoumaji vzájemný vztah jako nástroj individuálního i skupinového léčeni.

Autoři nabízejí obsáhlý přehled duchovních tra­dic původních Američanů a ukazují, jak jsou tyto myšlenky a metody univerzálně použitelné pro zvládání životnich situací - od depresí a zármutku až k nalezení smyslu života a navázaní pozitivních vztahů J. T. Garrett. Ed.D., je členem Východního svazu Čerokíjů ze Severní Karolíny. Jeho syn Michael Garrett. Ph.D., je autorem knihy Walking on the Wind a spolu napsali tuto knihu. Jako studenti a učitelé indiánské medicíny čerpali z učení starobylé moudrosti medicinmanů v čerokíjské rezervaci v Great Smoky Mountains. Každý podzim autoři svolávují shromáždění Završeného kruhu, na kterém vyučují obřadům opravdových vztahů. ČÁST PRVNÍ Tradiční cesty 1 Kulturní hodnoty a tradiční představy. 2 Posvátné obřady a tradice ČÁST DRUHÁ Fyzická a duševní pohoda a cesta léčení 3 Bytí a dělání . . .

4 Základní předpoklady . . . 5 Posvátný strom života . 6 Univerzální kruh. . .. . 7 Završený kruh: cesta vidění 8 Cesta dobré medicíny ČÁST TŘETÍ Cesta léčení v Završeném kruhu 9 Obnovení rovnováhy. . . . . .. . 10 Čtyři fáze cesty Završeného kruhu 11 Techniky a cvičení. . . 12 Dar Završeného kruhu. Publikace: Medicína indiánských šamanů - J. T. Garrett;Michael Tlanusta Garrett. Publikace: Medicína indiánských šamanů - J. T. Garrett;Michael Tlanusta Garrett. Medicína indiánských šamanů - J.T. Garrett, M.T. Garrett od authora J.T. Garrett, M.T. Garrett a nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.