Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Iveta Hlavatá: Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami

Noty a zpěvníky

Iveta Hlavatá: Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami

Hodnocení: 1x
  • 4

Jedna z nejlepších publikací pro naše nejmenší začínající flétnysty, plná notiček, písniček, obrázků na vymalování a vyprávění, které naučí Vašeho malého muzikanta hrát a zpívat. S její pomoci si může zazpívat spoustu známých písniček, které se jistě brzy a s radostí naučí hrát na svou flétničku. Příjemná školička na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Iveta Hlavatá: Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami koupíte i tady

Specifikace Iveta Hlavatá: Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 135 Kč

Cílem této knížky je zvládnout základní techniky hry na sopránovou zobcovou flétnu zábavnou formou , naučit se dobře rozeznávat notičky a interpretovat snadné skladbičky. ... a dál?

Produkt Iveta Hlavatá: Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami

Iveta Hlavatá: Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami - parametry

Název produktu: Iveta Hlavatá: Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedna z nejlepších publikací pro naše nejmenší začínající flétnysty, plná notiček, písniček, obrázků na vymalování a vyprávění, které naučí Vašeho malého muzikanta hrát a zpívat. S její pomoci si může zazpívat spoustu známých písniček, které se jistě brzy a s radostí naučí hrát na svou flétničku. Příjemná školička na zobcovou flétnu do kterého je povoleno kreslit... Seznam písniček a říkadel: Adámku náš Beskyde, beskyde Běžela ovečka Běží liška k Táboru Bílé Vánoce (melodie a slova - sedmiletá V Benešová) Bude zima, bude mráz Cib, cib, cibulenka Černé oči Dej Bůh štěstí Dú, Valaši, dú Dva roky prázdnin (filmová melodie) (A. de Meur, C. Desail, Zd. Štěpán) Ententýky Flétničková písnička (melodie a slova - sedmiletá E. Hromádková) Foukej, foukej větříčku Halí, belí Honza Hore, bratři Houpy, houpy Chodí pešek okolo Já do lesa nepojedu Já jsem z Kutné Hory Já mám koně Jak jsi krásné, neviňátko ~ Jede, jede, poštovský panáček Když jsem husy pásala Když jsem jel do Prahy Klepu, klepu Kluci kočičí (hudba J. Celba) Knedlíky Kočka leze dírou Koleda Kolíne, Kolíne Komáři se ženili Koulelo se, koulelo Koza běží uličkou Kozílek Liška, šiška Lítala si vlaštověnka Má maměnka cosi má Mach a Šebestová (L. Fišer, H. Macourek) Maličká su Na tom pražským mostě Na tý louce zelený Na Vánoce, dlouhý noce Náchodský zámeček Nemelem, nemelem Nepudu domů Nesem vám noviny Okolo Frýdku Pásla ovečky Pásli ovce Valaši Pec nám spadla Pod našim okýnkem Pod našima okny Pojedeme vláčku (melodie a slova - T. Kubínová, . třída ZŠ) Prší, prší Rolničky (amer. lid., text VI. Dvořák) Rozvíjej se poupátko (filmová melodie) (D. C. Vačkář, text Fr. Hrubín) Říkadlo pro Honzíka Říkání pro kočku Říkanka o Honzovi v pekle Sedí liška pod dubem Skákal pes Slyšte, slyšte, pastuškové Stála basa Šel Janeček Šel tudy, měl dudy Šel zahradník do zahrady Šídlo (J. Válek) Šla Nanynka do zelí Šnečku, šnečku Štědrý večer nastal Štěstí, zdraví, pokoj svatý Tancujte myši Tanec včelích medvídků (P.Skoumal, L. Štíplová) Toje zlaté posvícení Travička zelená Ukolébavka Už se ten tálinskej rybník nahání V zahradě na hrušce Vánoční večer (P. Jistel) Veselé vánoční hody Vyletěla holubička Za vodou, za vodičkou Zajíček běží po silnici Zima (melodie a slova - sedmiletá . Štrosová) Zlatá brána Znám křišťálovou studánku (J. B. Foerster, text .V Sládek) Žába leze do bezu Žába skáče po blátě | Notový materiál | Notový materiál Škola koordinace a techniky od legendárního profesora Miloše Veselého - základ každého dobrého bubeníka. Etudy pro soupravu bicích nástrojů obsahují svičení ve stylu Shuffle, Swing a Rock.nVýrazně zle OZVĚNY - Učitel zahraje rytmický vzorek, žák se snaží jej zopakovat a zároveň zachovat rytmus, tempo, popř. dynamiku. Pokud se to nepodaří, učitel opakuje daný vzorek bez přerušení tempa. Učitel ani ž Cílem této knížky je zvládnout základní techniky hry na sopránovou zobcovou flétnu zábavnou formou , naučit se dobře rozeznávat notičky a interpretovat snadné skladbičky. Hrátky s flétnou, písnička


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.