Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Ivan Motýl: Briketa

Knihy poezie

Ivan Motýl: Briketa

Hodnocení: 1x
  • 4

Briketa – Ostravská poezie a poezie o Ostravě 1894-2013 - Ivan Motýl. Básník a publicista Ivan Motýl sestavil výbor poezie, která vznikala v Ostravě nebo se jí věnuje. Kromě básníků z regionu se v knize objevují jména Jaroslava Seiferta, Milana Kundery, Jana Skácela nebo J. H. Krchovského. Vedle jmen známých z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90476
skladem

Jaké má kniha
Briketa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivan Motýl: Briketa koupíte i tady

Specifikace Ivan Motýl: Briketa

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 363 Kč

Básník a publicista Ivan Motýl sestavil výbor poezie, která vznikala v Ostravě nebo se jí věnuje. Kromě básníků z regionu se v knize objevují jména Jaroslava Seiferta, Milana Kundery, Jana Skácela nebo J. H. Krchovského. ... a dál?

Produkt Ivan Motýl: Briketa

Ivan Motýl: Briketa - parametry

Název produktu: Ivan Motýl: Briketa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 363 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Briketa – Ostravská poezie a poezie o Ostravě 1894-2013 - Ivan Motýl. Básník a publicista Ivan Motýl sestavil výbor poezie, která vznikala v Ostravě nebo se jí věnuje. Kromě básníků z regionu se v knize objevují jména Jaroslava Seiferta, Milana Kundery, Jana Skácela nebo J. H. Krchovského. Vedle jmen známých z čítanek i poetických činů písničkářů (Streichl, Nohavica) ale i ti, kteří poezii psali jen příležitostně. A taky samozřejmě Petr Bezruč. Do výboru Motýl zařadil 163 básní, je zastoupeno 120 autorů, někteří se opakují, aby zůstával rytmus a atmosféra. Antologii editor člení do čtrnácti oddílů a každý je uvozen citacemi z dobového tisku. Celkové řazení textu, mikroúvody (citace) na počátku jednotlivých kapitol, zvláštní tematické „řezy“ napříč časem, které do sousedství vřazují jinak značně odlišné básnické typy a poetickým naturelem protichůdné autory, drží knihu víc než náležitě pohromadě a udržuje čtenáře v pozitivním napětí, kdekoli knihu otevře. Antologie má svůj nezaměnitelný ráz, je to briketa poctivá, která ohřeje. Briketa – Ostravská poezie a poezie o Ostravě 1894-2013 - Ivan Motýl od nakladatelství v kategorii Beletrie | Poezie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.