Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ivan Kupka: K sebedůvěře krok za krokem - 2. vydání

Knihy naučná literatura

Ivan Kupka: K sebedůvěře krok za krokem - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jak získat zdravou a oprávněnou sebedůvěru? Jak komunikovat v životě tak, abyste dospěli k tomu, co nejvíce potřebujete? Jak rozvinout své schopnosti sebemotivace, zdravého dosahování cílů a efektivního řešení problémů? Na tyto a mnoho dalších otázek vám odpoví velmi čtivá a praktická knížka, v jejímž novém vydání se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivan Kupka: K sebedůvěře krok za krokem - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Ivan Kupka: K sebedůvěře krok za krokem - 2. vydání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Jak získat zdravou a oprávněnou sebedůvěru? Jak komunikovat v životě tak, abyste dospěli k tomu, co nejvíce potřebujete? Jak rozvinout své schopnosti sebemotivace, zdravého dosahování cílů a efektivní ... a dál?

Produkt Ivan Kupka: K sebedůvěře krok za krokem - 2. vydání

Ivan Kupka: K sebedůvěře krok za krokem - 2. vydání - parametry

Název produktu: Ivan Kupka: K sebedůvěře krok za krokem - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jak získat zdravou a oprávněnou sebedůvěru? Jak komunikovat v životě tak, abyste dospěli k tomu, co nejvíce potřebujete? Jak rozvinout své schopnosti sebemotivace, zdravého dosahování cílů a efektivního řešení problémů? Na tyto a mnoho dalších otázek vám odpoví velmi čtivá a praktická knížka, v jejímž novém vydání se navíc dozvíte, jak s menším úsilím dosáhnout větších výsledků. Dále poznáte, jak získat pozitivní vztah k sobě samému, jak se lépe poznat a porozumět ostatním, zjistíte, jaké chyby děláte ve své komunikaci, co si počít s trémou, jak se bránit manipulaci a co skrývá umění vyjednávat. Výklad doplňují příklady, rozhovory z praxe a návody na praktická procvičení rad v reálném životě. Kniha je určena všem, kteří mají zájem o svůj osobní rozvoj a chtějí získat zdravou sebedůvěru.O autoroviDoc. RNDr. Ivan Kupka, Ph.D. (1958)Od ukončení vysokoškolského studia působí - s roční přestávkou - na Univerzitě Komenského v Bratislavě, kde se věnuje matematické analýze. Jeden rok také učil matematiku na l'Université de Bretagne Occidentale ve Francii. Ve Francii a Belgii absolvoval kurzy neurolingvistického programování.Léta se zajímá o různé stránky komunikace. Mezi předměty jeho zájmu patří efektivní metody studia, motivace, tvorby a také mezilidská komunikace, zpracovávání informací, internet. Vedl semináře věnované komunikačním technikám neurolingvistického programování a efektivnímu studiu jazyků. Je autorem první slovenské učebnice neurolingvistického programovaní. Publikoval vědecké články z oblasti teorie selektorů a topologie. Působil jako internetový publicista pro elektronické časopisy www.inzine.sk a www.profini.sk.Jeho velkým koníčkem jsou jazyky. Pod pseudonymem Martin Abel vydal knihu Chcete úspešne študovať jazyky?. Složil státní zkoušku z angličtiny, působil jako tlumočník a překladatel z francouzštiny. Kromě francouzštiny a angličtiny čte i knihy v němčině, španělštině a italštině. K autorovým zálibám patří knihy, poezie, antikvariáty, psychologie, jóga, šachy a kytara. Je ženatý, má dvě dcery.Z obsahuOBSAHO AUTOROVI 9JE TATO KNIHA PRO VÁS? 10K FORMĚ KNIHY 11ÚVOD 12I. JAK SI VYTVÁŘET SEBEOBRAZ? 14Sebedůvěra a sebeobraz 14Výsledek závisí na pozorovateli 15Na návštěvě v soukromé galerii 16Odrazit se ode dna 17Album radostné sebedůvěry 18II. UČME SE OD NEJLEPŠÍCH 20Čtyři zásady efektivní komunikace 21III. TŘIKRÁT SE SLAĎ A JEDNOU VEĎ 28Jak účinně žádat, motivovat, poslouchata přesvědčovat? 28Neopovrhujme rituály 29Jde to i bez hypnózy 30Empatické odmítnutí 31Práce se špatnou náladou 32Skryté rysy komunikace 33IV. SLOVA, KTERÁ ZRCADLÍ NITRO NAŠICH DUŠÍ 35Pro milovníky detektivek. Skryté prameny řeči 35Hledáme řešení 36Predikáty - slova související se smyslovými kanály 37Kinestetický kanál 38K čemu jsou predikáty užitečné 38V. JAKÝ MÁTE DNES VEČER METAPROGRAM? 42Co je to metaprogram? 43Jak lépe prodat zboží (návrh, myšlenku, sebe) pomocí metaprogramů? 43Vyzkoušejme si to sami 44Orientace na minulost, přítomnost a budoucnost 45VI. MILION


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.