MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny

Próza - beletrie

Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026200086

Kniha – autor Iva Nováková, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. .Pracovní sešit se zábavnými úkoly nejen z oblasti etické výchovy je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškolních dětí. Malá opička Pepina se narodila v zoo, postupně se učí orientovat ve světě zvířat i lidí, poznává jejich zvyklosti. Děti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73263
skladem

Jaké má kniha
Zázračná proměna opičky..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny

Specifikace Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 135 Kč

Kniha – autor Iva Nováková, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. .Pracovní sešit se zábavnými úkoly nejen z oblasti etické výchovy je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškolních dětí. Malá opička Pepina se narodila v zoo, postupně se učí orientovat ve světě zvířat i lidí, poznává jejich zvyklosti. Děti spolu s ní procházejí příhodami, které jsou doprovázeny úkoly. Při nich dokreslují, vymalovávají obrázky, spojují je, volí správné varianty, procvičují si základní pravidla a návyky v oblasti mezilidských » ... a dál?

Produkt Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny

Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny - parametry

Název produktu: Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha – autor Iva Nováková, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. .Pracovní sešit se zábavnými úkoly nejen z oblasti etické výchovy je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškolních dětí. Malá opička Pepina se narodila v zoo, postupně se učí orientovat ve světě zvířat i lidí, poznává jejich zvyklosti. Děti spolu s ní procházejí příhodami, které jsou doprovázeny úkoly. Při nich dokreslují, vymalovávají obrázky, spojují je, volí správné varianty, procvičují si základní pravidla a návyky v oblasti mezilidských vztahů, hygieny, životosprávy, oblékání, stolování, bezpečného chování na silnici, ekologie apod. Celý sešit lze použít jako pomůcku pro komplexní projekt, lze však také pracovat výběrově s jednotlivými listy. Kniha je psána pro učitelky MŠ a rodiče předškolních dětí. Iva Nováková je absolventkou výtvarné školy, tvoří omalovánky a vystřihovánky, píše didaktické publikace s doplňovačkami, hádankami a rébusy. V Portálu vyšly její knihy Zábavný pravopis a Víš, co čteš? Zázračná proměna opičky Pepiny - Iva Nováková aneb Jak opice k dobrému vychování přišla z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Iva Nováková: Zázračná proměna opičky Pepiny

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.