Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Isosource Standard Balance Neutrální 1x1000 ml

Pohybový aparát

Isosource Standard Balance Neutrální 1x1000 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Isosource® Standard Balance je izokalorická výživová podpora pro pacienty s diabetem, či poruchami tolerance glukózy, s rozpustnou vlákninou. Speciální přípravek enterální výživy, který je určen diabetikům u nichž použití běžných prostředků enterální výživy prokazatelně zhoršuje kompenzaci diabetu. Potravina pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83248

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Isosource Standard Balance Neutrální 1x1000 ml koupíte i tady

Specifikace Isosource Standard Balance Neutrální 1x1000 ml

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce Nestlé
Nejnižší cena 203 Kč

Isosource® Standard Balance je izokalorická výživová podpora pro pacienty s diabetem, či poruchami tolerance glukózy, s rozpustnou vlákninou. Speciální přípravek enterální výživy, který je určen diabetikům u nichž použití běžných prostředků enterální výživy prokazatelně zhoršuje kompenzaci diabetu. Potravina pro zvláštní lékařské účely. ... a dál?

Produkt Isosource Standard Balance Neutrální 1x1000 ml

Isosource Standard Balance Neutrální 1x1000 ml - parametry

Název produktu: Isosource Standard Balance Neutrální 1x1000 ml
Výrobce: Nestlé
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Isosource® Standard Balance je izokalorická výživová podpora pro pacienty s diabetem, či poruchami tolerance glukózy, s rozpustnou vlákninou. Speciální přípravek enterální výživy, který je určen diabetikům u nichž použití běžných prostředků enterální výživy prokazatelně zhoršuje kompenzaci diabetu. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Enterální výživa určená k dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku podvýživy u pacientů s diabetem mellitus nebo sníženou glukózovou tolerancí. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Čtěte pozorně příbalový leták. Isosource Standard Balance Neutr.por.sol.1x1000ml od Nestlé na GigaLékárna.cz za 218 Kč .


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.