Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Irena Čechovská, Tomáš Miler: Plavání

Knihy naučná literatura

Irena Čechovská, Tomáš Miler: Plavání

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonnostním plavcům, učitelům a trenérům mládeže moderní pohled na výuku plavání. Kniha představuje plavání jako jednu z nejoblíbenějších pohybových aktivit pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Podrobně popisuje čtyři základní plavecké způsoby a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Plavání
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Irena Čechovská, Tomáš Miler: Plavání koupíte i tady

Specifikace Irena Čechovská, Tomáš Miler: Plavání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonnostním plavcům, učitelům a trenérům mládeže moderní pohled na výuku plavání. Kniha představuje plavání jako jednu z nejoblíbenějších pohybových aktivit pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Podrobně popisuje čtyři základní plavecké způsoby a postup výuky plavání. Začátečníkům usnadní zvládnutí správné techniky pohybu, zkušenějším plavcům pomůže vypilovat jednotlivé způsoby a poradí, jak optimálně trénovat a zvyšovat kondici. Učitelé plavání » ... a dál?

Produkt Irena Čechovská, Tomáš Miler: Plavání

Irena Čechovská, Tomáš Miler: Plavání - parametry

Název produktu: Irena Čechovská, Tomáš Miler: Plavání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonnostním plavcům, učitelům a trenérům mládeže moderní pohled na výuku plavání. Kniha představuje plavání jako jednu z nejoblíbenějších pohybových aktivit pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Podrobně popisuje čtyři základní plavecké způsoby a postup výuky plavání. Začátečníkům usnadní zvládnutí správné techniky pohybu, zkušenějším plavcům pomůže vypilovat jednotlivé způsoby a poradí, jak optimálně trénovat a zvyšovat kondici. Učitelé plavání a trenéři zde najdou mnoho zajímavých postřehů a rad, jak postupovat při vlastní výuce. Publikace se stane pomocníkem i pro ty, kteří chtějí poznávat krásy pod vodou při šnorchlování. Obsah: Předmluva k prvnímu vydání 1 Úvod 2 Jakým jsem plavcem 3 O plaveckých dovednostech 3.1 Vnímání fyzikálních vlastností vodního prostředí 3.2 Plavecké dýchání 3.3 Rovnováha ve vodě 4 Jak učit plavat 4.1 Kdy s plaveckou výukou začít? 4.2 Jaký plavecký způsob se máme učit? 4.3 Je nutné cvičit na suchu? 4.4 Dávat nadlehčovací pomůcky? Jaké a kdy? 4.5 Jak postupovat? Učit vcelku, nebo po částech? 4.6 Jak často se učit a jak dlouhé volit lekce? 4.7 Jaké zvolit podmínky? 5 Plavecké způsoby 5.1 Fyzikální zákonitosti ovlivňující techniku plavání 5.2 Kraul 5.2.1 Poloha těla 5.2.2 Pohyby dolních končetin 5.2.3 Pohyby horních končetin 5.2.4 Dýchání a souhra pohybů končetin 5.3 Znak 5.3.1 Poloha těla 5.3.2 Pohyb dolních končetin 5.3.3 Pohyby horních končetin a souhra 5.3.4 Dýchání a souhra pohybů končetin 5.4 Prsa 5.4.1 Poloha těla 5.4.2 Pohyby dolních končetin 5.4.3 Pohyby horních končetin 5.4.4 Dýchání a souhra pohybů končetin 5.5 Motýlek 5.5.1 Poloha těla, pohyb dolních končetin a trupu 5.5.2 Pohyby horních končetin 5.5.3 Dýchání a souhra pohybů končetin 5.6 Starty a obrátky 5.6.1 Starty 5.6.2 Obrátky 6 Plavání jako celoživotní pohybová aktivita 6.1 Plavání od narození do pozdního stáří 6.1.1 Rodiče jako učitelé plavání 6.2 Pohybové aktivity ve vodě zaměřené na tělesnou zdatnost 6.3 Kondiční plavání 6.3.1 Jak sestavovat program kondičního plavání 6.3.2 Poznámky k obsahu a podmínkám kondičního plavání 6.3.3 Zásady kondičního plavání 6.3.4 Kontrola kondiční přípravy 6.3.5 Materiální podmínky pro kondiční plavání 6.3.6 Tréninkové metody ve vodě 6.3.7 Příklady tréninkových motivů 6.3.8 Příklady tréninkových jednotek kondičního plavání 6.4 Plavecké zahřátí, protažení a uklidnění 6.4.1 Rozcvičení 6.4.2 Protahování (strečink) 6.4.3 Uklidnění 6.5 Plavání a potápění se základní potápěčskou výstrojí 6.5.1 Základní potápěčská výstroj 6.5.2 Fyzikální a fyziologické poznámky k potápění s ABC 6.5.3 Používání základní potápěčské výstroje 6.6 Bezpečnost plavce 6.6.1 Vědomí nebezpečí 6.6.2 Rozpoznání tonoucího 7 Vybavení plavce 7.1 Základní vybavení 7.1.1 Plavky 7.1.2 Plavecké brýle 7.1.3 Plavecká čepice 7.1.4 Ručník 7.2 Další vybavení 7.2.1 Plavecké pomůcky Závěrem Použitá a doporučená literatura Anotace Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.