Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ingrid Strobach: Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné

Knihy naučná literatura

Ingrid Strobach: Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné

Hodnocení: 1x
  • 4

Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné - Ingrid Strobachová. V práci je ve třech základních částech analyzováno a rozvedeno základní téma z úvodu práce – společné otázky nenáhodně a nutně položené v medicíně i ve filosofii a společné zaujetí. První část je teoretickou přípravou v podobě předvedení některých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88187
skladem

Jaké má kniha
Hra, sen, báseň. Tělo, ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ingrid Strobach: Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné koupíte i tady

Specifikace Ingrid Strobach: Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 140 Kč

V práci je ve třech základních částech analyzováno a rozvedeno základní téma z úvodu práce – společné otázky nenáhodně a nutně položené v medicíně i ve filosofii a společné zaujetí. První část je teoretickou přípravou v podobě předvedení některých základních pojmů, které jsou dále používány. Druhá ústřední část je ve třech nabízených možnostech – ve hře, hraní, ve snu, snění a v básni, básnění – ukázáním míst porozumění, slyšení (řeči i ticha), odpovídání. Hraní, snění, básnění nabídne každodennosti krásu přesahů » ... a dál?

Produkt Ingrid Strobach: Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné

Ingrid Strobach: Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné - parametry

Název produktu: Ingrid Strobach: Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné - Ingrid Strobachová. V práci je ve třech základních částech analyzováno a rozvedeno základní téma z úvodu práce – společné otázky nenáhodně a nutně položené v medicíně i ve filosofii a společné zaujetí. První část je teoretickou přípravou v podobě předvedení některých základních pojmů, které jsou dále používány. Druhá ústřední část je ve třech nabízených možnostech – ve hře, hraní, ve snu, snění a v básni, básnění – ukázáním míst porozumění, slyšení (řeči i ticha), odpovídání. Hraní, snění, básnění nabídne každodennosti krásu přesahů bez rušení hranic, nabídne svobodnou zaujatost jako východisko každodennosti a konečnosti ceněné pro ně samotné. Svoboda a odpovědnost, Já a ten Druhý, nemoc a naděje – vše v dimenzích vážnosti a nevážnosti, rozumu a nerozumu, s tělesným rozměrem – nám v hraní, snění a básnění umožní nová nahlédnutí zaujatého filosofování a medicíny. Třetí část v aplikaci na dvě oblasti – Já, dítě a rodičovství a Terapeut a klient – vykáže hraní, snění a básnění jako varianty vztahových rámců. Hra, sen, báseň. Tělo, mocné i nemocné - Ingrid Strobachová od nakladatelství v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.