Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ingrid Belčáková: Ochrana, tvorba a manažment krajiny

Učebnice/Odborná literatura

Ingrid Belčáková: Ochrana, tvorba a manažment krajiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Ochrana, tvorba a manažment krajiny - Ingrid Belčáková . Kniha je rozdelená do troch kapitol (Krajina ako pojem, interpretácia a klasifikácia krajiny, Prístupy k ochrane, tvorbe a manažmentu krajiny, Vybrané nástroje ochrany, tvorby a manažmentu krajiny), je vybavená literatúrou, poznámkami. Z obsahu vyberáme: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ingrid Belčáková: Ochrana, tvorba a manažment krajiny koupíte i tady

Specifikace Ingrid Belčáková: Ochrana, tvorba a manažment krajiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 266 Kč

Kniha je rozdelená do troch kapitol (Krajina ako pojem, interpretácia a klasifikácia krajiny, Prístupy k ochrane, tvorbe a manažmentu krajiny, Vybrané nástroje ochrany, tvorby a manažmentu krajiny), je vybavená literatúrou, poznámkami. Z obsahu vyberáme: Krajina ako predmet ochrany prírodného a kultúrnohistorického dedičstva (Vývoj a prístupy k ochrane prírody a krajiny, Ochrana kultúrnohistorického dedičstva krajiny a medzinárodné aspekty ochrany), Formovanie a tvorba krajiny (Historický » ... a dál?

Produkt Ingrid Belčáková: Ochrana, tvorba a manažment krajiny

Ingrid Belčáková: Ochrana, tvorba a manažment krajiny - parametry

Název produktu: Ingrid Belčáková: Ochrana, tvorba a manažment krajiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 266 Kč
Maximální cena: 418 Kč
Ušetríte až: 152 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ochrana, tvorba a manažment krajiny - Ingrid Belčáková . Kniha je rozdelená do troch kapitol (Krajina ako pojem, interpretácia a klasifikácia krajiny, Prístupy k ochrane, tvorbe a manažmentu krajiny, Vybrané nástroje ochrany, tvorby a manažmentu krajiny), je vybavená literatúrou, poznámkami. Z obsahu vyberáme: Krajina ako predmet ochrany prírodného a kultúrnohistorického dedičstva (Vývoj a prístupy k ochrane prírody a krajiny, Ochrana kultúrnohistorického dedičstva krajiny a medzinárodné aspekty ochrany), Formovanie a tvorba krajiny (Historický vývoj formovania a pretvárania európskej krajiny ľudskou činnosťou, Novodobé prístupy ku krajinotvorbe), Manažment krajiny (Súčasné trendy v manažmente krajiny, Techniky a metódy využívané v manažmente krajiny) ... Ochrana, tvorba a manažment krajiny - Ingrid Belčáková od nakladatelství TRIO PUBLISHING, s.r.o. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.