Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen INFADOLAN mast 30 g

Léky

INFADOLAN mast 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Složení:Účinné látky: Retinoli acetas 48 000 m. j., Ergocalciferolum 9 000 m. j. ve 30 g mastiMasťový základ: Bílý vosk, tuk z ovčí vlny (lanolin), bílá vazelína Indikační skupina:Dermatologikum (přípravek k ošetření kůže) Charakteristika:Infadolan je mast pro zevní použití obsahující vitamin A a vitamin D2 v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? INFADOLAN mast 30 g koupíte i tady

Specifikace INFADOLAN mast 30 g

Kategorie Léky
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 41 Kč

Infadolan je mast pro zevní použití obsahující vitamin A a vitamin D2 v bezvodém masťovém základu, vhodná k urychlení obnovy pokožky na postiženém místě. ... a dál?

Produkt INFADOLAN mast 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


INFADOLAN mast 30 g - parametry

Název produktu: INFADOLAN mast 30 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 55 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Složení:Účinné látky: Retinoli acetas 48 000 m. j., Ergocalciferolum 9 000 m. j. ve 30 g mastiMasťový základ: Bílý vosk, tuk z ovčí vlny (lanolin), bílá vazelína Indikační skupina:Dermatologikum (přípravek k ošetření kůže) Charakteristika:Infadolan je mast pro zevní použití obsahující vitamin A a vitamin D2 v bezvodém masťovém základu, vhodná k urychlení obnovy pokožky na postiženém místě. Indikace:Infadolan se používá u dospělých i dětí od novorozeneckého věku na neinfikované drobné nehojící se rány, drobné popáleniny, na suchou popraskanou kůži, hluboké trhliny v kožních rýhách (ragády), na doporučení lékaře jako doplňková léčba bércových vředů, na proleženiny a píštěle. Infadolan je vhodný k promaštění suché pokožky a k prevenci opruzení u dětí a dospělých. Infadolan mohou používat těhotné a kojící ženy. Kontraindikace:Infadolan se nesmí používat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku a nesmí přijít do styku s oční spojivkou. Nežádoucí účinky:Během léčby může velmi ojediněle dojít k přecitlivělosti na některou složku přípravku. Příznaky přecitlivělosti zahrnují svědění, zčervenání, zduření kůže, pocity pálení, někdy i výsevy drobných pupínků.V případě výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přerušte léčbu a obraťte se na lékaře. Interakce:Vzájemné ovlivnění účinku Infadolanu a jiných přípravků není známo. Přesto bez porady s lékařem nepoužívejte současně s touto mastí žádné volně prodejné léky pro místní používání. Jestliže Vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že již používáte Infadolan. Dávkování a způsob použití:Neurčí-li lékař jinak, dospělým i dětem se Infadolan nanáší v přiměřené vrstvě na postižené místo 1 - 3krát denně. Neuvede-li lékař jinak, u bércových vředů a proleženin je nutné před použitím masti odstranit krusty podle postupu doporučeného lékařem a teprve potom nanést mast. Upozornění:Jestliže nedojde k ústupu Vašich obtíží do 7 dnů nebo naopak dojde k jejich zhoršení, obraťte se na lékaře. Délka léčby Infadolanem bez porady s lékařem by neměla přesáhnout 2 týdny. Při náhodném požití většího množství přípravku dítětem může dojít k nevolnosti až zvracení. Je vhodné zvracení podpořit nebo vyvolat a vyhledat lékaře. Příbalová informace: informace pro uživatele INFADOLAN mast (vitamín A - retinoli acetas a vitamín D2- ergocalciferolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka nebo zdravotní sestry. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. -


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.