Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Indobene gel 100 g

Pohybový aparát

Indobene gel 100 g

Hodnocení: 5x
  • 3.6

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE INDOBENE gel (Indometacinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Indobene gel 100 g koupíte i tady

Specifikace Indobene gel 100 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce MERCKLE
Nejnižší cena 74 Kč

Indobene je nesteroidní protizánětlivý přípravek k místnímu použití. Indometacin, účinná látka přípravku, mírní bolesti, otoky a zvýšení teploty vyvolané zánětem. ... a dál?

Produkt Indobene gel 100 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Indobene gel 100 g - parametry

Název produktu: Indobene gel 100 g
Výrobce: MERCKLE
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.6 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.6
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE INDOBENE gel (Indometacinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Indobene a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Indobene používat Jak se Indobene používá Možné nežádoucí účinky Jak Indobene uchovávat Další informace 1. CO JE Indobene A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Indobene je nesteroidní protizánětlivý přípravek k místnímu použití. Indometacin, účinná látka přípravku, mírní bolesti, otoky a zvýšení teploty vyvolané zánětem. Bez porady s lékařem mohou přípravek používat dospělí a mladiství od 14 let k léčbě otoků a bolestí po natržení šlach, vymknutí kloubů ruky nebo nohy a po zhmoždění tkání. Na doporučení lékaře mohou přípravek používat dospělí a mladiství od 14 let při léčbě degenerativních (z opotřebení) onemocnění kloubů (s výjimkou degenerativních onemocnění kyčelního kloubu a malých páteřních kloubů), zánětů šlach, šlachových pouzder a okolních tkání a bolestivého ztuhnutí ramenního kloubu. U dětí do 14 let se přípravek může používat pouze na doporučení lékaře při léčbě chronického revmatismu dětského věku. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE Indobene POUŽÍVAT Nepoužívejte Indobene jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku/léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku; jestliže jste těhotná nebo pokud kojíte. Přípravek nesmí být nanášen na poraněnou kůži, na otevřené rány a na sliznice. Oči nesmí s gelem přijít do styku. U dětí do 14 let věku nesmí být přípravek používán v jiné indikaci než při léčbě chronického revmatismu dětského věku. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Při použití gelu Indobene přestupují do krevního oběhu pouze malá množství indometacinu. Interakce s jinými látkami nejsou známy. Přesto bez porady s lékařem nepoužívejte současně s přípravkem gel Indobene žádné jiné léky, a to především ne přípravky nanášené na stejná místa jako Indobene. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek Indobene se nesmí užívat v těhotenství a během kojení. 3. JAK SE Indobene POUŽÍVÁ Vždy používejte přípravek přesně


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.